Povezane vesti
VJT: U Beogradu za 18 meseci zaplenjena gotovo tona narkotika
Insajder 13.07.2023
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva (VJT) u Beogradu u periodu od 1. januara 2022. do 12. jula 2023. godine zaplenjeno je više od 906 kilograma različitih vrsta opojnih droga, zbog čega su u istom periodu uhapšena i procesuirana 642 lica. Najveća količina… »
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu za 18 meseci zaplenjena skoro tona narkotika
RTV 13.07.2023
BEOGRAD - Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu u periodu od 1. januara 2022. do 12. jula ove godine zaplenjeno je više od 906 kilograma različitih vrsta opojnih droga, zbog čega su u istom periodu uhapšena i procesuirana 642 lica. Najveća… »
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu za 18 meseci zaplenjena skoro tona kokaina
Telegraf 13.07.2023
Takođe je zapelenjeno 32.9 kilograma prekursora za proizvodnju heroina, kao što su morfin, papaverin i kodein. Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu u periodu od 1. januara 2022. do 12. jula 2023. godine zaplenjeno je više od 906 kilograma… »
Vesti dana »
Jutarnja magla i slab mraz, tokom dana sunčano, najviša dnevna temperatura 16 stepeni
RTS pre 25 minutajoš 4 povezane
Šezdeset treći dan sankcija! Tri moguća scenarija za NIS: "Srbija bi platila ruski deo vlasništva"
Blic pre 26 minutajoš 1 povezana
Svečano uručenje Nobelovih nagrada – visoke zvanice, meni u tajnosti do početka banketa
RTS pre 25 minutajoš 1 povezana
Bez struje u ovim delovima Beograda Danas vode ceo dan neće biti u delu jedne opštine, proverite da li ste na spisku
Blic pre 1 satjoš 2 povezane




