Povezane vesti

Stranci šokirani ponašanjem konobara u Splitu: Terao ih da čiste sto, pa ih grubo isterao iz lokala, a sve zbog ovoga

Stranci šokirani ponašanjem konobara u Splitu: Terao ih da čiste sto, pa ih grubo isterao iz lokala, a sve zbog ovoga

Mondo 13.07.2023
Grupa stranaca na Reditu se požalila na skandalozno ponašanje konobara u jednom restoranu na hrvatskom primorju i to zato što su samo naručili piće bez hrane u restoranu. Grupa stranaca na Reditu se požalila na skandalozno ponašanje konobara u… »
Stranci došli na more u naš komšiluk, pa ostali zatečeni: „Tražili su da napustimo restoran zbog narudžbine koja je kod…

Stranci došli na more u naš komšiluk, pa ostali zatečeni: „Tražili su da napustimo restoran zbog narudžbine koja je kod…

Nova 13.07.2023
"Konobar nam je oteo meni iz ruku i zamolio nas da očistimo sto". Na Reditu je objava stranca na godišnjem odmoru u Hrvatskoj postala viralna – zbog situacije koja im se desila u jednom restoranu na splitskoj Rivi, oni su rešili da se obrate Hrvatima… »
Napustite objekat: Grupa stranaca posetila popularno mesto na Jadranu pa se šokirala ponašanjem konobara: "Mi kod kuće to…

Napustite objekat: Grupa stranaca posetila popularno mesto na Jadranu pa se šokirala ponašanjem konobara: "Mi kod kuće to…

Blic 13.07.2023
Strani turisti koji se trenutno nalaze u Hrvatskoj, iako uživaju u njenim lepotama iz dana u dan ostaju šokirani nekim stvarima u ovoj zemlji. Naime nakon cena apartmana, hrane i pića do ponašanja stanodavaca sada došao je došao red i na konobare… »

Vesti dana »