Povezane vesti

Reper doživeo saobraćajnu nezgodu: Snimio smrskani automobil u provaliji, pa zatražio pomoć

Reper doživeo saobraćajnu nezgodu: Snimio smrskani automobil u provaliji, pa zatražio pomoć

Nova 13.07.2023
Dragomir Despić, poznatiji kao Desingerica, nedavno je doživeo saobraćajnu nezgodu. Reper je sleteo autom sa puta, ali u ovoj nezgodi niko nije bio povređen. Sa reperom je u automobilu bila njegova devojka, a Desingerica je snimio potpuno smrskani… »
Reper sleteo sa puta, molio za pomoć: Automobil potpuno smrskan: "Molim vas, ne znam ni gde sam, ugasiće nam se telefoni"…

Reper sleteo sa puta, molio za pomoć: Automobil potpuno smrskan: "Molim vas, ne znam ni gde sam, ugasiće nam se telefoni"…

Blic 13.07.2023
Reper Dragomir Despić, poznatiji kao Desingerica, doživeo je saobraćajnu nezgodu, prilikom kojeg je vozilo potpuno havarisano, ali na svu sreću nije bilo povređenih. On se oglasio na svom TikTok profilu gde je objavio snimak u kojem je obavestio… »
Srpski reper sleteo u provaliju, auto uništen! Na mrežama objavljen snimak - "Neka neko zove policiju ili hitnu!"

Srpski reper sleteo u provaliju, auto uništen! Na mrežama objavljen snimak - "Neka neko zove policiju ili hitnu!"

Mondo 13.07.2023
Reper Desingerica sleteo je s puta, a u kolima je u trenutku saobraćajne nezgode bio sa devojkom, koju je pokušavao da smiri. Reper Desingerica sleteo je s puta, a u kolima je u trenutku saobraćajne nezgode bio sa devojkom, koju je pokušavao da smiri… »

Vesti dana »