Povezane vesti

Vučić: O „srpskom svetu“ je govorio Vulin, ne ja

Vučić: O „srpskom svetu“ je govorio Vulin, ne ja

Danas 13.07.2023
Može li genocid da se ponovi, bila je poruka Denisa Bećirovića, bošnjačkog člana Predsedništva BiH, tokom obeležavanja godišnjice genocida u Srebrenici, podsetio je Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, večeras na TV Pink. – Zabrinulo me je… »
Vučić: Srbi sa Bošnjacima žele mnogo više od prijateljstva

Vučić: Srbi sa Bošnjacima žele mnogo više od prijateljstva

Danas 13.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je njegova poruka Bošnjacima da Srbi sa njima žele mnogo više od prijateljstva, da žive zajedno, a ne pored njih, kao i da želi da se prevaziđu loše stvari iz prošlosti. Nijedna prethodna… »
Hoće da nam kažu da smo kreteni, i to svi: Aleksandar Vučić o kosovskim vlastima i međunarodnoj zajednici

Hoće da nam kažu da smo kreteni, i to svi: Aleksandar Vučić o kosovskim vlastima i međunarodnoj zajednici

Danas 13.07.2023
Predsednik Srbije rekao je da je najava smanjenja kosovskih policaja za 25 odsto u srpskim opštinama na severu Kosova samo trik Zapada. On je podsetio na nasilje kosovskih vlasti nad Srbima, kao i nereagovanje međunarodnih faktora. Čekali smo 10 godina… »
"Povlačenje dela albanske policije je trik": Vučić o situaciji na Kosovu: "Problem je kada vas i državu neko tretira kao…

"Povlačenje dela albanske policije je trik": Vučić o situaciji na Kosovu: "Problem je kada vas i državu neko tretira kao…

Blic 13.07.2023
Povlačenje malog dela albanskih specijalaca sa severa Kosova i Metohije je trik, ocenio je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - Naravno da je reč o triku. Više od 10 godina Srbi čekaju Zajednicu srpskih opština, Srbe hapse, a nema ni… »

Vesti dana »