Povezane vesti

Otkrivamo kako se u najčuvanijem zatvoru ponaša Vladica Rajković osuđen za silovanje i ubistvo Anđe (3)

Otkrivamo kako se u najčuvanijem zatvoru ponaša Vladica Rajković osuđen za silovanje i ubistvo Anđe (3)

Telegraf 14.07.2023
Mala Anđelina je otišla u komšiluk na rodendan svoje vršnjakinje, a tamo se zadesio i rođak domaćina. Vladica Rajković (34) kaznu od 40 godina koju je dobio zbog silovanja i ubistva Anđeline Stefanović (3) u selu Vratarnica kod Zaječara i… »
"Svakog dana umirem za njom": Potresna ispovest majke male Anđeline (3) koja je oteta sa rođendana, pa silovana i ubijena…

"Svakog dana umirem za njom": Potresna ispovest majke male Anđeline (3) koja je oteta sa rođendana, pa silovana i ubijena…

Blic 14.07.2023
Anđelina Stefanović (3) silovana je i ubijena pre tačno 7 godina u mestu Vratarnica kod Zaječara, za ovaj zločin Vladica Rajković osuđen je na 40 godina. Njena majka Danijela Stefanović u potresnoj ispovesti kaže da "umesto da dete vodi u školu… »
"7 godina se budim sa sećanjem na dan kada su mi je doneli u 2 kovčega": Jecaj majke silovane i ubijene Anđe

"7 godina se budim sa sećanjem na dan kada su mi je doneli u 2 kovčega": Jecaj majke silovane i ubijene Anđe

Telegraf 14.07.2023
"Nisu mi dali da je vidim mrtvu, a monstrum se viđa sa svojom porodicom, prvo su ga se odrekli, a sad mu nose hranu u zatvor, kad ih vidim, okrenem glavu na drugu stranu, najteže mi je što su mi oni stalno pred očima" Anđelina Stefanović (3)… »

Vesti dana »