Povezane vesti

Hil: Sankcije nisu usmerene ka Srbiji

Hil: Sankcije nisu usmerene ka Srbiji

Politika 14.07.2023
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji, Kristofer Hil, izjavio je juče da sankcije koje su SAD uvele direktoru Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandru Vulinu nisu u vezi s bilo kojom institucijom u Srbiji, niti su usmerene ka samoj… »
Vučić optužuje Amerikance da su fabrikovali Vulinovu narko aferu da bi Srbiju sklonili sa tržišta oružja

Vučić optužuje Amerikance da su fabrikovali Vulinovu narko aferu da bi Srbiju sklonili sa tržišta oružja

Nova 14.07.2023
"Ne dam Vulina. Njega napadaju zbog mene i zbog Rusije. Nema to veze sa drogom i oružjem", ovako bi ukratko mogao da glasi siže onoga što je predsednik Aleksandar Vučić rekao gostujući na TV Pink, a komentarišući odluku Sjedinjenih Američkih… »
Međak: Vučić stavljen pred svršen čin 'ili Zapad ili Rusija'

Međak: Vučić stavljen pred svršen čin 'ili Zapad ili Rusija'

Beta 14.07.2023
Potpredsednik Evropskog pokreta Vladimir Međak izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić stavljen pred svršen čin da može da bira "ili Zapad ili Rusija".  Komentarišući sankcije koje je američka vlada uvela direktoru… »
Međak: Vučić stavljen pred svršen čin 'ili Zapad ili Rusija'

Međak: Vučić stavljen pred svršen čin 'ili Zapad ili Rusija'

Novi magazin 14.07.2023
Potpredsednik Evropskog pokreta Vladimir Međak izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić stavljen pred svršen čin da može da bira "ili Zapad ili Rusija". Komentarišući sankcije koje je američka vlada uvela direktoru… »
Međak: Vučić stavljen pred svršen čin „ili Zapad ili Rusija“

Međak: Vučić stavljen pred svršen čin „ili Zapad ili Rusija“

Danas 14.07.2023
Potpredsednik Evropskog pokreta Vladimir Međak izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić stavljen pred svršen čin da može da bira „ili Zapad ili Rusija“. Komentarišući sankcije koje je američka vlada uvela direktoru… »
Međak o Vulinu: Vučić stavljen pred svršen čin – ili Zapad ili Rusija

Međak o Vulinu: Vučić stavljen pred svršen čin – ili Zapad ili Rusija

N1 Info 14.07.2023
Potpredsednik Evropskog pokreta Vladimir Međak izjavio je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić stavljen pred svršen čin da može da bira - "ili Zapad ili Rusija". Komentarišući sankcije koje je američka vlada uvela direktoru… »
Dačić: Znate li kolika bi bila naša lista za sankcije da smo toliko moćni

Dačić: Znate li kolika bi bila naša lista za sankcije da smo toliko moćni

Insajder 14.07.2023
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić ocenio je da američke sankcije protiv direktora Bezbednosno-informativne agencije Aleksandra Vulina predstavljaju isključivo političku odluku, zasnovanu na odnosu prema Rusiji, bez obzira što su u… »
Dačić: SAD uvele Vulinu sankcije iz političkih razloga

Dačić: SAD uvele Vulinu sankcije iz političkih razloga

Blic 14.07.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić kaže da su sankcije koje su SAD uvele direktoru Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandru Vulinu isključivo politički motivisana odluka zbog odnosa Srbije sa Rusijom. - Pa i ja sam bio na listi… »
Dačić: SAD uvele sankcije Vulinu iz političkih razloga

Dačić: SAD uvele sankcije Vulinu iz političkih razloga

Novi magazin 14.07.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da su sankcije koje su SAD uvele direktoru Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandru Vulinu isključivo politički motivisana odluka zbog odnosa Srbije sa Rusijom. "Pa i ja sam bio na listi… »
Oglasio se Dačić o Vulinu: I ja sam bio sankcionisan

Oglasio se Dačić o Vulinu: I ja sam bio sankcionisan

Danas 14.07.2023
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić ocenio je danas da američke sankcije protiv direktora Bezbednosno-informativne agencije Aleksandra Vulina predstavljaju isključivo političku odluku, zasnovanu na odnosu prema Rusiji, bez obzira što su u… »
Dačić: Sankcije SAD Vulinu su političke, pa i Vučić i ja smo bili na listi za vreme Miloševića

Dačić: Sankcije SAD Vulinu su političke, pa i Vučić i ja smo bili na listi za vreme Miloševića

Radio 021 14.07.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da su sankcije koje su SAD uvele direktoru Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandru Vulinu isključivo politički motivisane. Dodaje da je to sve "zbog odnosa Srbije sa Rusijom". "Pa i ja… »
Dačić: SAD uvele sankcije Vulinu iz političkih razloga

Dačić: SAD uvele sankcije Vulinu iz političkih razloga

Beta 14.07.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da su sankcije koje su SAD uvele direktoru Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandru Vulinu isključivo politički motivisana odluka zbog odnosa Srbije sa Rusijom. "Pa i ja sam bio na listi… »

Vesti dana »