Povezane vesti
(FOTO) Devojčicu u BiH ujeo poskok: „Zmije izlaze kao nikada do sada“
N1 Info 14.07.2023
Dvanaestogodišnju devojčicu u selu u BIH ujeo je poskok, nakon toga noga joj je natekla, a mesto oko ugriza poplavelo. Srećom, na vreme je stigla u bolnicu i sada je u redu, ali taj je događaj je prilika da se upozori na zmije otrovnice. Mesna zajednica… »
"Zmije izlaze kao nikada do sada, budite na oprezu!" Devojčica (12) iz Zvornika koju je ugrizao poskok u stabilnom stanju
Blic 14.07.2023
Devojčicu iz mesta Paljevići kod Zvornika ugrizla je zmija otrovnica i njeno zdravstveno stanje je stabilno nakon što je primila serum, izjavila je danas portparol zvorničke Bolnice Anastasija Dragić. Dragićeva je rekla da je devojčica zbrinuta na… »
Vesti dana »

Danas vetrovito i svežije, pre podne ove delove očekuje i kiša: Temperatura od 21 do 27 stepeni
Telegraf pre 2 satajoš 7 povezanih

Zelenski uveo nove pakete sankcija firmama i pojedincima koji podržavaju Rusiju: "Treba da osete pritisak sveta"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana