Povezane vesti
Pokrajinska vlada nastavlja sa obnovom duhovnog i kulturnog nasleđa u Vojvodini
RTV 14.07.2023
SRBOBRAN - Pokrajinska vlada nastavila je još jačim tempom sa obnovom kulturno-istorijskog nasleđa srpskog naroda u Vojvodini. Na molbu nadležnih iz Srpske pravoslavne crkve započećemo obnovu pravoslavnog hrama Svetog Bogojavljenja Gospodnjeg u Srbobranu… »
Mirović najavio obnovu nekoliko hramova i jedne od najstarijih naših škola, radovi vredni 145 miliona dinara
Blic 14.07.2023
"Na molbu nadležnih iz Srpske pravoslavne crkve započećemo obnovu pravoslavnog hrama Svetog Bogojavljenja Gospodnjeg u Srbobranu i hrama Svetog Jovana Preteče u Vrdniku, a nastavićemo i sa obnovom hrama Rođenja Presvete Bogorodice u Sremskoj Kamenici gde… »
Mirović: Nastavljamo obnovu kulturno-istorijskog nasleđa srpskog naroda u Vojvodini
Telegraf 14.07.2023
Radovi na obnovi hramova i jedne od najstarijih škola u našem narodu vredni su 145 miliona dinara i započeće u narednim nedeljama. Predsednik Pokrajinske Vlade Igor Mirović objavio je na svom Instagram nalogu da će početi obnova 3 pravoslavna hrama… »
Vesti dana »

Vučić iz Japana: Moraćemo da budemo disciplinovani kao Japanci da bismo završili sve za expo
Blic pre 23 minutajoš 5 povezanih