Povezane vesti
Gašič: Policija za tri meseca premestila 6.278 migranta iz šume kod s granice s Mađarskom
Beta 14.07.2023
Policija Srbije je, za tri meseca, u Makovoj šumi kod Subotice, kod granice s Mađarskom, našla 6.278 migranata i prevezla ih u prihvatne centre, saopštilo je danas u Beogradu Ministarstvo unutrašnjih poslova. U saopštenju piše da je ministar Bratislav… »
Građani Subotice traže da se migranti stave pod kontrolu; Gašić: Hapsimo krijumčare, dislocirano 6.278 migranata
RTS 14.07.2023
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić razgovarao je u Subotici sa meštanima Mesne zajednice Makova sedmica o problemima s kojima se oni suočavaju nakon što su krijumčarske bande koje se bave krijumčarenjem ljudi odnosno migranata zauzele šumski… »
Gašić: Iz Makove šume policija dislocirala 6.287 migranata
Euronews 14.07.2023
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić istakao je danas, u razgovoru sa građanima mesne zajednice Makova sedmica, da je policija u poslednja tri meseca, iz Makove šume, u blizini tog subotičkog naselja, dislocirala 6.278 iregularnih migranata… »
Gašić u razgovoru sa građanima mesne zajednice Makova: Policija iz Makove šume dislocirala 6.278 migranata
Telegraf 14.07.2023
Gašić je pozvao građane da sarađuju sa policijom i da nađu zajedničko rešenje problema, da nastave human pristup koji naša zemlja ima prema migrantima, ali i ukazao da su deo ovog problema i naši građani koji izdavanjem salaša, prevozom, snabdevanjem… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za sredu, 20. avgust: Sunčano, temperatura do 33 stepena
Beta pre 4 satijoš 5 povezanih

Ministri i funkcioneri SNS-a ispred Skupštine: Uz razgovor i utakmicu Crvene zvezde
Danas pre 4 satijoš 1 povezana