Povezane vesti
Još jedna transplantacija bubrega u Kliničkom centru Vojvodine: 12. ove godine
Telegraf 14.07.2023
Dodaju da se u narednom periodu očekuje postupni oporovak bolesnika i njegov otpust iz KCV, te dalje ambulantno praćenje. U Kliničkom centru Vojvodine, prethodni vikend načinjena je transplantacija bubrega od kadveričnog davaoca što je ukupno 12… »
Još jedna transplantacija bubrega u Kliničkom centru Vojvodine, dvanaesta ove godine
Euronews 14.07.2023
U Kliničkom centru Vojvodine, prethodni vikend načinjena je transplantacija bubrega od kadveričnog davaoca što je ukupno 12. transplantacija u toku 2023. godine, navode iz ove ustanove. "Bolesnik star 63 godine, prethodno šest godina na lečenju… »
Šezdesettrogodišnji pacijent dobio novi bubreg transplantacijom u KCV
Radio 021 14.07.2023
Kadaverična transplantacija bubrega urađena je protekle nedelje u Kliničkom centru Vojvodine. Šezdesettrogodišnji pacijent dobio je novi bubreg. On je prethodno šest godina bio na lečenju na dijalizi, a operaciju je podneo dobro, sa odličnim… »
Vesti dana »
Vučić: Prosečna plata u Nišu 1000 evra do kraja sledeće godine
Jugmedia pre 12 minutajoš 30 povezanih
Uhapšen vozač kamiona u Nišu zbog sumnje da je udario ženu van pešačkog prelaza i pobegao
RTS pre 1 satjoš 34 povezane
Nesreća u Hrvatskoj: Troje migranata nastradalo u Savi, više od deset spašeno
BBC News pre 13 minutajoš 31 povezana
Šapić: Grad Beograd neće organizovati doček Nove godine iz bezbednosnih razloga
N1 Info pre 1 satjoš 25 povezanih




