Повезане вести
Британски амбасадор у Приштини: Нема доказа о умешаности СПЦ у шверц оружја
Инсајдер 15.07.2023
Нема никаквих доказа да су истинити наводи шефице Одбора за спољне послове британског парламента Алише Кернс, у којима она каже да је Српска православна црква наводно умешана у кријумчарење оружја, поручио је британски… »
Још једна "ћушка" за кернсову: Англо-шиптарка раскринкана!
Правда 15.07.2023
ПРИШТИНА - Нема никаквих доказа да су истинити наводи шефице Одбора за спољне послове британског парламента Алише Кернс, у којима она каже да је Српска православна црква наводно умешана у кријумчарење оружја, поручио је… »
Амбасадор Велике Британије у Приштини: "Нема доказа да су наводи Кернсове о умешаности СПЦ у шверц оружја истинити"
Блиц 14.07.2023
Нема никаквих доказа да су истинити наводи шефице Одбора за спољне послове британског парламента Алише Кернс, у којима она каже да је Српска православна црква наводно умешана у кријумчарење оружја, поручио је данас британски… »
Вести дана »
Чувена Касандра се огласила након бомбардовања Венецуеле: Глумица у страху, обратила се светској јавности
Мондо пре 17 минутајош 75 повезаних
Потпредседница Венецуеле тражи ослобађање Мадура, каже да је он законити лидер те земље
Бета пре 37 минутајош 40 повезаних
Враћа се плаћање картицама на пумпама НИС? Стручњак открива шта је следећи корак за то
Блиц пре 7 сатијош 14 повезаних
"Венецуела никада неће бити колонија било које државе, циљ напада била је нафта"
Б92 пре 1 сатјош 58 повезаних
Дмитријев: Како ц́е ЕУ реаговати уколико следец́а мета Америке буде Гренланд?
Вести онлине пре 3 сатајош 53 повезане



