Povezane vesti

Đoković: Igraću ove godine za Dejvis kup reprezentaciju

Đoković: Igraću ove godine za Dejvis kup reprezentaciju

Politika 15.07.2023
LONDON – Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da će ove godine igrati za Dejvis kup reprezentaciju Srbije, prenosi Sportklub. Srbija je u B grupi Dejvis kupa sa Španijom, Češkom i Južnom Korejom, a igraće se u Valensiji. „Igraću… »
Đoković: Igraću ove godine za Dejvis kup reprezentaciju

Đoković: Igraću ove godine za Dejvis kup reprezentaciju

Sportski žurnal 15.07.2023
Jeste da je raspored nezgodan, da se igra nedelju dana posle finala US opena, ali rekao sam selektoru Troickom da sam tu i jedva čekam. Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da će ove godine igrati za Dejvis kup reprezentaciju Srbije… »
Đoković potvrdio da će igrati na Dejvis kupu: Radujem se tome

Đoković potvrdio da će igrati na Dejvis kupu: Radujem se tome

Danas 15.07.2023
Novak Đoković potvrdio je da će igrati u Dejvis kupu ove godine. Srbija je u B grupi sa Španijom, Češkom i Južnom Korejom, a igraće se u Valensiji, podseća Sport Klub. “Igraću ove godine. Radujem se tome. Nisam igrao prošle godine – bilo mi… »
Đoković prelomio - Igra za Srbiju!

Đoković prelomio - Igra za Srbiju!

Sportske.net 15.07.2023
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković potvrdio je ono što se već nagoveštavalo proteklih mesec dana, a to je da će ponovo igrati za Dejvis kup selekciju Srbije u predstojećem ciklusu. Selektor Viktor Troicki ga je uvrstio za mečeve grupne… »
Đoković ponovo pod nacionalnim grbom: IGRAĆU ove godine ZA DEJVIS KUP REPREZENTACIJU

Đoković ponovo pod nacionalnim grbom: IGRAĆU ove godine ZA DEJVIS KUP REPREZENTACIJU

Dnevnik 15.07.2023
LONDON: Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da će ove godine igrati za Dejvis kup reprezentaciju Srbije, prenosi Sportklub. Srbija je u B grupi Dejvis kupa sa Španijom, Češkom i Južnom Korejom, a igraće se u Valensiji. “Igraću ove… »
Đoković će igrati Dejvis kup!

Đoković će igrati Dejvis kup!

Novi magazin 15.07.2023
Novak Đoković potvrdio je da će igrati u Dejvis kupu ove godine. Srbija je u B grupi sa Španijom, Češkom i Južnom Korejom, a igraće se u Valensiji. “Igraću ove godine. Radujem se tome. Nisam igrao prošle godine – bilo mi je krivo jer sam se… »
Đoković će igrati Dejvis kup!

Đoković će igrati Dejvis kup!

Sport klub 15.07.2023
Novak Đoković potvrdio je da će igrati u Dejvis kupu ove godine. Srbija je u B grupi sa Španijom, Češkom i Južnom Korejom, a igraće se u Valensiji. “Igraću ove godine. Radujem se tome. Nisam igrao prošle godine – bilo mi je krivo jer sam se… »
Đoković potvrdio učešće na Dejvis kupu

Đoković potvrdio učešće na Dejvis kupu

Euronews 15.07.2023
Najbolji srpski teniser, Novak Đoković, izjavio da će ove godine igrati za Srbiju na Dejvis kupu. Naša reprezentacija nalazi se u grupi C sa Španijom, Češkom i Južnom Korejom. Grupna faza na programu je do 12. do 17. septembra, nakon čega sledi… »
Đoković obradovao Srbiju: Nole doneo važnu odluku

Đoković obradovao Srbiju: Nole doneo važnu odluku

Večernje novosti 15.07.2023
Prethodnih nekoliko nedelja spekulisalo se da li će Novak igrati na Dejvis kupu, a sada je Đoković potvrdio svoje učešće. FOTO: Tanjug/AP - Igraću ove godine. Radujem se tome. Nisam igrao prošle godine – bilo mi je krivo jer sam se nadao da će… »

Vesti dana »