Povezane vesti
„Leptirići“: Mađarska knjižara kažnjena zbog prodaje LGBT stripa mlađima od 18 godina
Južne vesti 15.07.2023
Mađarska knjižara kažnjena je zbog prodaje popularnog grafičkog romana bez adekvatnog omota, čime je, kako vlasti navode, prekršen zakon o LGBT literaturi za mlađe od 18 godina. Reč je o kompaniji Lira Kiškereškedelmi, koja je prodavala strip „Leptirići"… »
„Leptirići“: Mađarska knjižara kažnjena zbog prodaje LGBT stripa mlađima od 18 godina
Radio 021 15.07.2023
Mađarska knjižara kažnjena je novčano zbog prodaje stripa sa LGBT motivima mlađima od 18 godina. Mađarska knjižara kažnjena je zbog prodaje popularnog grafičkog romana bez adekvatnog omota, čime je, kako vlasti navode, prekršen zakon o LGBT literaturi za… »
„Leptirići“: Mađarska knjižara kažnjena zbog prodaje LGBT stripa mlađima od 18 godina
Danas 15.07.2023
Mađarska knjižara kažnjena je zbog prodaje popularnog grafičkog romana bez adekvatnog omota, čime je, kako vlasti navode, prekršen zakon o LGBT literaturi za mlađe od 18 godina. Reč je o kompaniji Lira Kiškereškedelmi, koja je prodavala strip „Leptirići“… »
Vesti dana »
Priveden batinaš zbog napada na studente kod SNP-a, Vučić: “Udarili im nekoliko šamara”
Luftika pre 8 minutajoš 6 povezanih
Pregovori Rusije i Ukrajine u Ženevi: Vitkof tvrdi da je ostvaren značajan napredak, Zelenski traži bezbednosne garancije
Nedeljnik pre 42 minutajoš 22 povezane
Podneta krivična prijava zbog pretnji aktivistima Lazaru Diniću i Ivanu Bjeliću
Insajder pre 1 satjoš 14 povezanih





