Povezane vesti

Dragović: Radujem se istorijskoj sezoni

Dragović: Radujem se istorijskoj sezoni

Sport klub 15.07.2023
Kapiten Crvene zvezde Aleksandar Dragović jako je zadovoljan dosadašnjim delom priprema. „Izuzetno sam zadovoljan pripremnim periodom koji je iza nas, odlično smo trenirali. Veoma brzo smo se prilagodili zahtevima novog stručnog štaba na čelu sa… »
Dragović: Kapitenska traka je posebna odgovornost, srećan sam što su u meni prepoznali lidera

Dragović: Kapitenska traka je posebna odgovornost, srećan sam što su u meni prepoznali lidera

Sportski žurnal 15.07.2023
Želimo da navijači uživaju, očekujemo ih protiv Fjorentine - naveo je Aleksandar. Fudbaleri Crvene zvezde su se posle izuzetno uspešnog pripremnog perioda u Rusiji vratili u Beograd. Kapiten Aleksandar Dragović je istakao da je i više nego… »
Dragović: ''Srećan sam što su prepoznali lidera u meni!'' A hteo je u Sampdoriju...

Dragović: ''Srećan sam što su prepoznali lidera u meni!'' A hteo je u Sampdoriju...

Sportske.net 15.07.2023
S obzirom na promenu stručnog štaba, kao i radikalne odluke koje je odmah po preuzimanju dužnosti doneo novi šef struke Barak Bahar, činilo se da će izraelskom stručnjaku biti potrebno više vremena da sprovede svoje zamisli u delo, ali on je to… »

Vesti dana »