Povezane vesti

Pazite tandem - Dušan Tadić i Lionel Mesi?!

Pazite tandem - Dušan Tadić i Lionel Mesi?!

Sportske.net 15.07.2023
Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić juče je i zvanično napustio Ajaks posle pet izuzetnih godina. U međuvremenu je postao jedan od najboljih stranih fudbalera u istoriji kluba, poneo kapitensku traku, i vodio klub do brojnih uspeha… »
Tadić se oprostio: "Ovo nije zbogom, više je vidimo se kasnije"

Tadić se oprostio: "Ovo nije zbogom, više je vidimo se kasnije"

Sportske.net 15.07.2023
Dušan Tadić, kapiten reprezentacije Srbije i Ajaksa, odlazi iz holandskog velikana ovog leta. Srpski igrač je u Ajaks stigao 2018. godine i za pet godina je odigrao 241 meč i upisao 105 golova i 112 asistencija. Postao je i kapiten ovog kluba. Navodno… »
Gde će Dušan Tadić? Kapiten Srbije na raskrsnici posle odlaska iz Ajaksa

Gde će Dušan Tadić? Kapiten Srbije na raskrsnici posle odlaska iz Ajaksa

Večernje novosti 15.07.2023
POSLE 241 utakmice u dresu Ajaksa, 105 golova i 112 asistencija i posle pet prelepih godina provedenih u Amsterdamu Dušan Tadić je napustio "Johan Krojf arenu". I to sa kapitenskom trakom oko ruke. Tadić j i kapiten Srbije i u gospodskom stilu se… »
Tadić: Ovo nije „zbogom“, već „vidimo se kasnije“

Tadić: Ovo nije „zbogom“, već „vidimo se kasnije“

Sport klub 15.07.2023
Dušan Tadić je napustio Ajaks, a srpski fudbaler se tim povodom oglasio na instagramu. „Nezaboravne uspomene – nema reči kojima bih opisao. Ispunjen sam emocijama, s obzirom na to da sam napustio Ajaks. Bila je to neverovatna avantura za mene u… »

Vesti dana »