Povezane vesti

Vučić: „Mi smo završili prvo poluvreme, u kojem smo izdržali nemoguće”

Vučić: „Mi smo završili prvo poluvreme, u kojem smo izdržali nemoguće”

Politika 15.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da smo po pitanju očuvanja nacionalnih i državnih interesa izdržali nemoguće, prenosi Tanjug. „Mi smo završili prvo poluvreme, u kojem smo izdržali nemoguće stvari po pitanju očuvanja naših… »
Vučić: Razgovaraću sa Stoltenbergom i o Kurtijevoj izjavi o takozvanoj kosovskoj policiji

Vučić: Razgovaraću sa Stoltenbergom i o Kurtijevoj izjavi o takozvanoj kosovskoj policiji

Politika 15.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da u osnovi izjave premijera privremenih prištinskih institucija Albina Kurtija da je takozvana kosovska policija „nastavak” takozvane Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) postoji nešto opasno jer, ako… »
Vučić: Kurti nije zainteresovan za mir, sastanak sa Stoltenbergom naredne sedmice u Briselu

Vučić: Kurti nije zainteresovan za mir, sastanak sa Stoltenbergom naredne sedmice u Briselu

RTV 15.07.2023
BEOGRAD - Premijera privremenih prištinskih institucija Aljbina Kurtija ne zanima mir, ne zanima ga čak ni šta Sjedinjene Američke Države misle o njemu, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu za portal The Pavlovic Today… »
Vučić: Kurti nije zainteresovan za mir, uskoro sastanak sa Stoltenbergom u Briselu

Vučić: Kurti nije zainteresovan za mir, uskoro sastanak sa Stoltenbergom u Briselu

Euronews 15.07.2023
Kosovskog premijera Aljbina Kurtija ne zanima mir, ne zanima ga čak ni šta Sjedinjene Američke Države misle o njemu, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu za portal The Pavlovic Today. "Kurti želi da bude taj koji ulazi u sukob… »
Vučić: Izdržali smo nemoguće zarad očuvanja naših nacionalnih i državnih interesa

Vučić: Izdržali smo nemoguće zarad očuvanja naših nacionalnih i državnih interesa

Blic 15.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da smo po pitanju očuvanja nacionalnih i državnih interesa izdržali nemoguće. "Mi smo završili prvo poluvreme, u kojem smo izdržali nemoguće stvari po pitanju očuvanja naših nacionalnih i… »
Vučić: Kurti nije zainteresovan za mir

Vučić: Kurti nije zainteresovan za mir

Vesti online 15.07.2023
Premijera privremenih prištinskih institucija Aljbina Kurtija ne zanima mir, ne zanima ga čak ni šta Sjedinjene Američke Države misle o njemu, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu za portal The Pavlovic Today. Kurti želi… »
Vučić: Izdržali smo nemoguće zarad očuvanja naših nacionalnih i državnih interesa

Vučić: Izdržali smo nemoguće zarad očuvanja naših nacionalnih i državnih interesa

Dnevnik 15.07.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da smo po pitanju očuvanja nacionalnih i državnih interesa izdržali nemoguće. "Mi smo završili prvo poluvreme, u kojem smo izdržali nemoguće stvari po pitanju očuvanja naših… »
VIDEO Vučić: Potrebno nam je drugo poluvreme da napravimo novi plan - i sa veštačkom inteligencijom

VIDEO Vučić: Potrebno nam je drugo poluvreme da napravimo novi plan - i sa veštačkom inteligencijom

Radio 021 15.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da je "Srbija po pitanju očuvanja nacionalnih i državnih interesa izdržala nemoguće". "Mi smo završili prvo poluvreme, u kojem smo izdržali nemoguće stvari po pitanju očuvanja naših nacionalnih i… »
Vučić: Izdržali smo nemoguće stvari po pitanju očuvanja nacionalnih i državnih interesa

Vučić: Izdržali smo nemoguće stvari po pitanju očuvanja nacionalnih i državnih interesa

Euronews 15.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da je Srbija po pitanju očuvanja nacionalnih i državnih interesa izdržala nemoguće. "Mi smo završili prvo poluvreme, u kojem smo izdržali nemoguće stvari po pitanju očuvanja naših nacionalnih… »
Vučić: Završili smo prvo – sad nam je potrebno drugo poluvreme

Vučić: Završili smo prvo – sad nam je potrebno drugo poluvreme

Danas 15.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da je Srbija po pitanju očuvanja nacionalnih i državnih interesa izdržala nemoguće. „Mi smo završili prvo poluvreme, u kojem smo izdržali nemoguće stvari po pitanju očuvanja naših… »

Vesti dana »