Povezane vesti

Vučić: Izdržali smo nemoguće stvari radi očuvanja naših nacionalnih i državnih interesa

Vučić: Izdržali smo nemoguće stvari radi očuvanja naših nacionalnih i državnih interesa

Glas Zapadne Srbije 15.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram profilu i istakao da smo "Mi smo završili prvo poluvreme, u kojem smo izdržali nemoguće stvari po pitanju očuvanja naših nacionalnih i državnih interesa. Ali, pre svega, smo podigli… »
Vučić:Izdržali smo nemoguće zarad očuvanja naših nacionalnih i državnih interesa

Vučić:Izdržali smo nemoguće zarad očuvanja naših nacionalnih i državnih interesa

IndeksOnline 15.07.2023
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da smo po pitanju očuvanja nacionalnih i državnih interesa izdržali nemoguće. “Mi smo završili prvo poluvreme, u kojem smo izdržali nemoguće stvari po pitanju očuvanja naših… »
Vučić: Izdržali smo prvo, sledi drugo poluvreme – investicije, veštačka inteligencija, tehnologije

Vučić: Izdržali smo prvo, sledi drugo poluvreme – investicije, veštačka inteligencija, tehnologije

Sputnik 15.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da je Srbija po pitanju očuvanja nacionalnih i državnih interesa izdržala nemoguće. "Mi smo završili prvo poluvreme, u kojem smo izdržali nemoguće stvari po pitanju očuvanja naših… »

Vesti dana »