Povezane vesti

Miroslav Aleksić: Namera Vuka Jeremića je da kontroliše izbor predsednika stranke

Miroslav Aleksić: Namera Vuka Jeremića je da kontroliše izbor predsednika stranke

Vreme 15.07.2023
Stranke Ovo je frontalni sukob Vuka Jeremića i mene. Današnji sastanak Predsedništva NS na kome je raspušten Izvršni odbor bio je poput onoga što danas gledamo u Srbiji, rekao je smenjeni Aleksić. "Ovo što je danas uradilo rukovodstvo Narodne… »
Aleksić: Ono što se danas dogodilo na sednici Predsedništva stranke je frontalni sukob između mene i Jeremića

Aleksić: Ono što se danas dogodilo na sednici Predsedništva stranke je frontalni sukob između mene i Jeremića

Euronews 15.07.2023
Nakon što je Narodna stranka danas saopštila da Miroslav Aleksić više nije predsednik Izvršnog odbora te partije, Aleksić je izjavio da je ono što se danas desilo na sednici stranačkog Predsedništva frontalni sukob između njega i predsednika… »
Aleksić: Ovo je sada frontalni sukob između Jeremića i mene

Aleksić: Ovo je sada frontalni sukob između Jeremića i mene

Beta 15.07.2023
Predsedništvo Narodne stranke je danas izabralo novi Izvršni odbor stranke i zamenilo dosadašnjeg predsednik tog tela Miroslava Aleksića, što je on ocenio kao "frontalni sukob" između predsednika stranke Vuka Jeremića i njega. "Ovo što se danas… »
Aleksić o cepanju Narodne stranke: Ovo je sada sukob između mene i Jeremića

Aleksić o cepanju Narodne stranke: Ovo je sada sukob između mene i Jeremića

Pravda 15.07.2023
Opozicija žestoko podeljena. „Ovo što se desilo danas na Predsedništvu stranke sada se može nazvati frontalnim sukobom Vuka Jeremića i mene, zgrožen sam načinom na koji se rukovodstvo Narodne stranke ponašalo i žao mi je zbog toga“, rekao je… »
Aleksić: Ovo je sada frontalni sukob između Jeremića i mene

Aleksić: Ovo je sada frontalni sukob između Jeremića i mene

Radio sto plus 15.07.2023
“Ovo što se danas desilo na Predsedništvu stranke mogu sada nazvati i frontalnim sukobom između Vuka Jeremića i mene, ja sam zgranut načinom na koje se ponelo rukovodstvo Narodne stranke i žao mi je zbog toga”, rekao je Aleksić za Televiziju… »
Aleksić: Ovo sad predstavlja frontalni sukob Jeremića i mene

Aleksić: Ovo sad predstavlja frontalni sukob Jeremića i mene

Nova 15.07.2023
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić je komentarušući današnju sednicu Predsedništva te partije rekao da ovo sada predstavlja "frontalni sukob predsednika te stranke Vuka Jeremića i njega". „Posle ovog današnjeg Predsedništva mogu… »
Aleksić: Ovo je frontalni sukob između Jeremića i mene

Aleksić: Ovo je frontalni sukob između Jeremića i mene

Radio 021 15.07.2023
"Ovo što se danas desilo na predsedništvu stranke mogu sada nazvati i frontalnim sukobom između Vuka Jeremića i mene", izjavio je Miroslav Aleksić. Rekao je da je zgranut načinom na koji se ponelo rukovodstvo Narodne stranke i žao mi je zbog toga… »
Aleksić: Ovo je sada frontalni sukob između Jeremića i mene

Aleksić: Ovo je sada frontalni sukob između Jeremića i mene

N1 Info 15.07.2023
"Ovo što se danas desilo na predsedništvu stranke mogu sada nazvati i frontalnim sukobom između Vuka Jeremića i mene, ja sam zgranut načinom na koje se ponelo rukovodstvo Narodne stranke i žao mi je zbog toga", izjavio je za N1 Miroslav Aleksić… »
"Ovo je frontalni sukob Jeremića i mene": Aleksić posle smene: Na silu bi da spreče moju kandidaturu za šefa Narodne…

"Ovo je frontalni sukob Jeremića i mene": Aleksić posle smene: Na silu bi da spreče moju kandidaturu za šefa Narodne…

Blic 15.07.2023
"Ovo što se danas desilo na predsedništvu stranke mogu sada nazvati i frontalnim sukobom između Vuka Jeremića i mene, ja sam zgranut načinom na koje se ponelo rukovodstvo Narodne stranke i žao mi je zbog toga", izjavio je za N1 Miroslav Aleksić… »
Aleksić: Ovo je sada frontalni sukob između Jeremića i mene

Aleksić: Ovo je sada frontalni sukob između Jeremića i mene

Novi magazin 15.07.2023
"Ovo što se danas desilo na predsedništvu stranke mogu sada nazvati i frontalnim sukobom između Vuka Jeremića i mene, ja sam zgranut načinom na koje se ponelo rukovodstvo Narodne stranke i žao mi je zbog toga", izjavio je za N1 Miroslav Aleksić… »

Vesti dana »