Povezane vesti

Vučić o organizaciji „Ekspo 2027”: Očekivao sam da ćemo biti drugi, sada verujem da ćemo biti najbolji domaćini

Vučić o organizaciji „Ekspo 2027”: Očekivao sam da ćemo biti drugi, sada verujem da ćemo biti najbolji domaćini

Politika 15.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nije očekivao da će Srbija biti izabrana za domaćina renomirane međunarodne izložbe „Ekspo 2027”, ali da veruje da će biti najbolji domaćin velikog globalnog događaja. „Bio sam iznenađen… »
"Verujem da ćemo ostaviti utisak na ceo svet" Vučić o organizaciji Expo 2027: "Ovo je bila velika pobeda i radost

"Verujem da ćemo ostaviti utisak na ceo svet" Vučić o organizaciji Expo 2027: "Ovo je bila velika pobeda i radost

Blic 15.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nije očekivao da će Srbija biti izabrana za domaćina renomirane međunarodne izložbe EXPO 2027, ali da veruje da će biti najbolji domaćin velikog globalnog događaja. - Bio sam iznenađen jer sam… »
Vučić o organizaciji EXPO27: Verujem da ćemo ostaviti utisak na ceo svet

Vučić o organizaciji EXPO27: Verujem da ćemo ostaviti utisak na ceo svet

Telegraf 15.07.2023
Na organizaciji Međunarodne izložbe Expo 2027 Srbiji je čestitao američki državni sekretar Entoni Blinken. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nije očekivao da će Srbija biti izabrana za domaćina renomirane međunarodne izložbe… »
Srbija domaćin globalnog skupa "espo 2027." - o čemu se radi zapravo?

Srbija domaćin globalnog skupa "espo 2027." - o čemu se radi zapravo?

Pravda 15.07.2023
Srbija će biti domaćin. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nije očekivao da će Srbija biti izabrana za domaćina renomirane međunarodne izložbe „Ekspo 2027”, ali da veruje da će biti najbolji domaćin velikog globalnog… »

Vesti dana »