Povezane vesti

Koluvija o sankcijama Vulinu: To nema nikakve veze sa mnom, svašta sam čuo ovih dana

Koluvija o sankcijama Vulinu: To nema nikakve veze sa mnom, svašta sam čuo ovih dana

Insajder 16.07.2023
Prvooptuženi Predrag Koluvija u slučaju "Jovanjica", kojem se sudi jer je kao vlasnik istoimenog imanja uzgajao ogromne količine marihuane, oglasio se danas u video poruci, da uvođenje američkih sankcija šefu Bezbednosno informativne agencije… »
Oglasio se Koluvija o sankcijama Vulinu: „U SAD je industrija konoplje legalna kao i u Srbiji“

Oglasio se Koluvija o sankcijama Vulinu: „U SAD je industrija konoplje legalna kao i u Srbiji“

Novi magazin 16.07.2023
Vlasnik imanja Jovanjica Predrag Koluvija oglasio se na Tviteru povodom sankcija šefu BIA Aleksandru Vulinu, kako bi „zaustavio špekulacije“. U videu je naveo da je siguran da one nemaju nikakve veze sa njim, odnosno njegovim imanjem. „Dragi… »
Koluvija o slučaju Vulin: Nema veze sa mnom, meni viza SAD nije suspendovana

Koluvija o slučaju Vulin: Nema veze sa mnom, meni viza SAD nije suspendovana

N1 Info 16.07.2023
Predrag Koluvija, prvooptuženi u slučajevima "Jovanjica 1" i "Jovanjica 2", koji je u tim postupcima označen kao organizator kriminalne grupe koja je uzgajala marihuanu na istoimenom imanju, čiji je vlasnik, objavio je video na Tviteru da bi, kako… »
VIDEO: Koluvija: Sankcije Vulinu nemaju veze sa mnom, meni američka viza nije suspendovana

VIDEO: Koluvija: Sankcije Vulinu nemaju veze sa mnom, meni američka viza nije suspendovana

Radio 021 16.07.2023
Predrag Koluvija, prvooptuženi u slučaju "Jovanjica", objavio je video na Tviteru da bi, kako navodi, zaustavio spekulacije povodom sankcija Aleksandru Vulinu. Koluvija je u optužnicama označen kao organizator kriminalne grupe koja je uzgajala… »
Oglasio se Koluvija o sankcijama Vulinu: „U SAD je industrija konoplje legalna – kao i u Srbiji“ (VIDEO)

Oglasio se Koluvija o sankcijama Vulinu: „U SAD je industrija konoplje legalna – kao i u Srbiji“ (VIDEO)

Danas 16.07.2023
Vlasnik imanja Jovanjica Predrag Koluvija oglasio se na Tviteru povodom sankcija šefu BIA Aleksandru Vulinu, kako bi „zaustavio špekulacije“. U videu je naveo da je siguran da one nemaju nikakve veze sa njim, odnosno njegovim imanjem. „Dragi… »

Vesti dana »