Povezane vesti

Sin Danice Maksimović zaprosio maminu koleginicu: „Opet bih to uradio“

Sin Danice Maksimović zaprosio maminu koleginicu: „Opet bih to uradio“

Nova 16.07.2023
Glumica ima naslednika, koji je takođe u umetničkom svetu. Reditelj Miloš Lolić u svom poslu je jako uspešan, a sarađivao je i sa majkom, Danicom Maksimović, na predstavi „Yanke Rosee“ čija se premijera nedavno održala. Koliko je Danica… »
Zaprosio 3 decenije stariju maminu koleginicu! Sin Danice Maksimović - "Nije me odbila, opet bih to uradio!"

Zaprosio 3 decenije stariju maminu koleginicu! Sin Danice Maksimović - "Nije me odbila, opet bih to uradio!"

Mondo 16.07.2023
Sin Danice Maksimović, Miloš Lolić ispričao je da je jednom prilikom zaprosio maminu koleginicu. Sin Danice Maksimović, Miloš Lolić ispričao je da je jednom prilikom zaprosio maminu koleginicu. Jedna od najomiljenijih srpskih glumica Danica… »
Sin Danice Maksimović zaprosio tri decenije stariju maminu koleginicu, ispričao anegdotu o poznatoj glumici: "Nije mi…

Sin Danice Maksimović zaprosio tri decenije stariju maminu koleginicu, ispričao anegdotu o poznatoj glumici: "Nije mi…

Blic 16.07.2023
Danica Maksimović osim što je uspešna glumica, ona je i ponosna majka Miloša Lolića koji je cenjen režiser. Kako je jednom prilikom glumica, srce joj je bilo najveće kada je shvatila da je u inostranstvu znaju kao majku režisera Miloša Lolića. -… »

Vesti dana »