Povezane vesti

„Moj sin po rođenju nije bio živ, prestao je da diše“: Milica Kon otkrila dirljivu priču koja se krije iza imena njenog…

„Moj sin po rođenju nije bio živ, prestao je da diše“: Milica Kon otkrila dirljivu priču koja se krije iza imena njenog…

Nova 16.07.2023
Voditeljka Milica Kon je otvorila dušu i govorila o privatnom životu, deci i problemima sa kojima se suočavala. Ona je u jednoj emisiji otkrila kako su njena deca dobila imena, a naročito sin Ernest koji je po rođenju prestao da diše, prenosi… »
"Moj sin na rođenju nije bio živ": Milica Kon kroz suze otkrila tajnu imena sina Ernesta: "Verujem da mu je on dao snagu, bio…

"Moj sin na rođenju nije bio živ": Milica Kon kroz suze otkrila tajnu imena sina Ernesta: "Verujem da mu je on dao snagu, bio…

Blic 16.07.2023
Voditeljka i supruga kompozitora i tekstopisca Marka Kona, Milica Kon sa 15 godina starijim muže ima dvoje dece, Klaru i Ernesta. Milica je prvi put otkrila potresne detalje iz prošlosti svoje porodice. Naime, u jednoj emisiji Milica je ispričala kako… »
Rođen je živ, a onda je prestao da diše! Milica Kon u suzama prvi put o sinu - Poplaveo je, 45 minuta su ga reanimirali!

Rođen je živ, a onda je prestao da diše! Milica Kon u suzama prvi put o sinu - Poplaveo je, 45 minuta su ga reanimirali!

Mondo 16.07.2023
Voditeljka Milica Kon prvi put je progovorila o bolnim trenucima nakon rođenja sina i otkrila zašto veruje da ga je ime koje su mu dali spasilo. Voditeljka Milica Kon prvi put je progovorila o bolnim trenucima nakon rođenja sina i otkrila zašto veruje… »

Vesti dana »