Povezane vesti
Elizabet Born ostaje francuska premijerka
Vesti online 18.07.2023
Francuski predsednik Emanuel Makron odlučio je da Elizabet Born ostane predsednica Vlade, objavio je Rojters, pozivajući se na izvor iz Makronovog kabineta. – Da bi se obezbedila stabilnost i dubinski rad, predsednik je odlučio da zadrži Born na mestu… »
Elizabet Born ostaje francuska premijerka
Telegraf 18.07.2023
Poslednjih nedelja mediji su pisali da bi moglo da dođe do rekonstrukcije vlade nakon masovnih nereda širom zemlje zbog policijskog ubistva 17-godišnjeg tinejdžera alžirskog porekla u predgrađu Pariza. Francuski predsednik Emanuel Makron odlučio je da… »
Makron odlučio da ne smeni premijerku Elizabet Born
Danas 17.07.2023
Francuski predsednik Emanuel Makron odlučio je da ne smeni premijerku Elizabet Born i nije podlegao pritisku da promeni politiku koju je ona vodina u proteklih nekoliko burnih meseci, saopšteno je iz njegovog kabineta, prenosi Rojters. Zbog višemesečnih… »
Vesti dana »

Bela kuća "napala" Zelenskog uoči sastanka sa Trampom: Drama pred ključni susret, novinar ga prošli put ponizio
Mondo pre 36 minutajoš 29 povezanih

Aleksić (NPS) pisao međunarodnoj zajednici, traži da ne žmure na kršenje ljudskih prava u Srbiji
Beta pre 2 satajoš 28 povezanih

„Gde smo ono stali?“: Studenti najavili nove proteste širom Srbije za večeras
Nova pre 3 satajoš 8 povezanih

Advokat osumnjičenih za napad na Kobre: Uložićemo žalbe, čekamo da nam dostave spise predmeta
Danas pre 3 satajoš 42 povezane

Nikezić (SSP) traži da tužilaštvo ispita Brnabić zbog tvrdnje da je pad nadstešnice bio diverzija
Novi magazin pre 2 satajoš 22 povezane