Povezane vesti

Pozlilo studentu koji štrajkuje glađu ispred Predsedništva, on odbio pomoć

Pozlilo studentu koji štrajkuje glađu ispred Predsedništva, on odbio pomoć

Nova 18.07.2023
Studentu niškog Pravnog fakulteta Dimitriju Dimiću, koji je juče počeo štrajk glađu ispred sedišta predsednika Srbije na Andrićevom vencu, tokom popodneva je pozlilo, zbog čega je intervenisala hitna pomoć. Medicinska ekipa došla je po pozivu i… »
Pozlilo studentu koji štrajkuje glađu ispred Predsedništva, on odbio pomoć

Pozlilo studentu koji štrajkuje glađu ispred Predsedništva, on odbio pomoć

Pravda 18.07.2023
Studentu niškog Pravnog fakulteta Dimitriju Dimiću, koji je juče počeo štrajk glađu ispred sedišta predsednika Srbije na Andrićevom vencu, tokom popodneva je pozlilo, zbog čega je intervenisala hitna pomoć. Dimić se, kako je juče izjavio, na… »
Studentu koji štrajkuje glađu pozlilo, odbio da bude prevezen u zdravstvenu ustanovu

Studentu koji štrajkuje glađu pozlilo, odbio da bude prevezen u zdravstvenu ustanovu

Insajder 18.07.2023
Studentu niškog Pravnog fakulteta Dimitriju Dimiću, koji je juče počeo štrajk glađu ispred sedišta predsednika Srbije na Andrićevom vencu, danas tokom popodneva je pozlilo, zbog čega je intervenisala hitna pomoć. Medicinska ekipa došla je po… »
Pozlilo studentu koji štrajkuje glađu ispred Predsedništva, on odbio pomoć

Pozlilo studentu koji štrajkuje glađu ispred Predsedništva, on odbio pomoć

N1 Info 18.07.2023
Studentu niškog Pravnog fakulteta Dimitriju Dimiću, koji je juče počeo štrajk glađu ispred sedišta predsednika Srbije na Andrićevom vencu, tokom popodneva je pozlilo, zbog čega je intervenisala hitna pomoć. Medicinska ekipa došla je po pozivu i… »
Dimića obišao i predsednik omladine Narodne stranke

Dimića obišao i predsednik omladine Narodne stranke

Danas 18.07.2023
Dimitrija Dimića, studenta iz Niša, koji štrajkuje glađu ispred Predsedništva Srbije na Andrićevom vencu, obišao je i predsednik omladine Narodne stranke Aleksandar Ljubomirović. „Jutros sam u svojstvu predsednika omladine NS obišao Dimitrija… »
Student ispred Predsedništva: „Morao sam da se sklonim od ljudi u crnim majicama“

Student ispred Predsedništva: „Morao sam da se sklonim od ljudi u crnim majicama“

Nova 18.07.2023
Dvadesetrogodišnji student Pravnog fakulteta u Nišu Dimitrije Dimić koji je juče počeo štrajk glađu ispred sedišta predsednika Republike na Andrićevom vencu izjavio je za N1 da su se sinoć oko 23 sata na mestu na kom štrajkuje pojavili ljudi u… »
Student predao zahteve Predsedništvu, Aleksić mu poručio da brine o zdravlju

Student predao zahteve Predsedništvu, Aleksić mu poručio da brine o zdravlju

N1 Info 18.07.2023
Student Pravnog fakulteta u Nišu Dimitrije Dimić, koji je u ponedeljak počeo štrajk glađu, predao je danas na pisarnici zgrade Generalnog sekretarijata predsednika Republike na Andrićevom vencu u Beogradu zahteve protesta "Srbija protiv nasilja" i… »
Student koji ispred zgrade Predsedništva štrajkuje glađu predao zahteve protesta "Srbija protiv nasilja"

Student koji ispred zgrade Predsedništva štrajkuje glađu predao zahteve protesta "Srbija protiv nasilja"

Insajder 18.07.2023
Student Pravnog fakulteta u Nišu Dimitrije Dimić, koji je u ponedeljak počeo štrajk glađu, predao je danas na pisarnici zgrade Generalnog sekretarijata predsednika Republike na Andrićevom vencu u Beogradu zahteve protesta "Srbija protiv nasilja" i… »
Student koji štrajkuje glađu ušao u Predsedništvo i predao zahteve, Aleksić mu poručio da vodi računa o zdravlju

Student koji štrajkuje glađu ušao u Predsedništvo i predao zahteve, Aleksić mu poručio da vodi računa o zdravlju

Danas 18.07.2023
Student Pravnog fakulteta u Nišu Dimitrije Dimić, koji je u ponedeljak počeo štrajk glađu, predao je danas na pisarnici zgrade Generalnog sekretarijata predsednika Republike na Andrićevom vencu u Beogradu zahteve protesta „Srbija protiv nasilja“… »
Student iz Niša predao zahteve protesta u Predsedništvo

Student iz Niša predao zahteve protesta u Predsedništvo

Slobodna Evropa 18.07.2023
Dvadesetrogodišnji student Pravnog fakulteta u Nišu Dimitrije Dimić, koji od 17. jula štrajkuje glađu, predao je 18. jula u Predsedništvu Srbije molbu za prijem i listu zahteva protesta "Srbija protiv nasilja". On je na protestu u Nišu 7. jula… »
Student ispred Predsedništva: Morao sam da se sklonim od ljudi u crnim majicama

Student ispred Predsedništva: Morao sam da se sklonim od ljudi u crnim majicama

Novi magazin 18.07.2023
Dvadesetrogodišnji student Pravnog fakulteta u Nišu Dimitrije Dimić koji je juče počeo štrajk glađu ispred sedišta predsednika Republike na Andrićevom vencu izjavio je za N1 da su se sinoć oko 23 sata na mestu na kom štrajkuje pojavili ljudi u… »
Student koji štrajkuje glađu ispred Predsedništva: Morao sam da se sklonim od ljudi u crnim majicama

Student koji štrajkuje glađu ispred Predsedništva: Morao sam da se sklonim od ljudi u crnim majicama

Danas 18.07.2023
Dvadesetrogodišnji student Pravnog fakulteta u Nišu Dimitrije Dimić koji je juče počeo štrajk glađu ispred sedišta predsednika Republike na Andrićevom vencu izjavio je za N1 da su se sinoć oko 23 sata na mestu na kom štrajkuje pojavili ljudi u… »
Student Pravnog fakulteta u Nišu počeo štrajk glađu ispred sedišta predsednika Vučića

Student Pravnog fakulteta u Nišu počeo štrajk glađu ispred sedišta predsednika Vučića

Niške vesti 18.07.2023
Dimić je ispred zgrade na Andrićevom vencu doneo nekoliko torbi sa garderobom i šator. „Pozivam sve studente i građane da svojim dolaskom podrže moju borbu za Srbiju bez nasilja i za bolje sutra“, rekao je Dimić. On će, kako je rekao, ispred… »
Student ispred Predsedništva: Morao sam da se sklonim od ljudi u crnim majicama

Student ispred Predsedništva: Morao sam da se sklonim od ljudi u crnim majicama

N1 Info 18.07.2023
Dvadesetrogodišnji student Pravnog fakulteta u Nišu Dimitrije Dimić koji je juče počeo štrajk glađu ispred sedišta predsednika Republike na Andrićevom vencu izjavio je za N1 da su se sinoć oko 23 sata na mestu na kom štrajkuje pojavili ljudi u… »

Vesti dana »