Povezane vesti

"Taki mi je pretio": Oglasio se Bilal Brajlović nakon raskida i šok tvrdnji Maje Marinković: "Moj otac je nju vratio za…

"Taki mi je pretio": Oglasio se Bilal Brajlović nakon raskida i šok tvrdnji Maje Marinković: "Moj otac je nju vratio za…

Blic 18.07.2023
Rijaliti par, Maja Marinković i Bilal Brajlović, nedavno su stavili tačku na vezu, a poslednjih dana Maja je iznela niz tvrdnji na račun Biala i njegove prodice. Maja je prvo javno pokazala pretnje koje joj je Bilal slao, a onda je za domaće medije… »
"Pitali su me da pređem u islam": Maja Marinković otkrila šok detalje iz veze sa Bilalom i njegovom porodicom: "Prošla sam…

"Pitali su me da pređem u islam": Maja Marinković otkrila šok detalje iz veze sa Bilalom i njegovom porodicom: "Prošla sam…

Blic 18.07.2023
Rijaliti par, Maja Marinković i Bilal Brajlović, pre nekoliko dana stavili su tačku na vezu, nakon čega se ona vratila za Beograd. Nakon što je Maja javno obelodanila horor poruke u kojima joj bivši dečko Bilal Brajlović navodno preti da će se… »
Odmah pitali da pređem u islam: Maja Marinković osula paljbu po bivšem - Njegovi me nisu prihvatili zbog nacionalnosti!

Odmah pitali da pređem u islam: Maja Marinković osula paljbu po bivšem - Njegovi me nisu prihvatili zbog nacionalnosti!

Mondo 18.07.2023
Maja Marinković je dobila niz neprijatnih poruka od bivšeg dečka Bilala Brajlovića, nakon čega je rešila da reaguje. Maja Marinković je dobila niz neprijatnih poruka od bivšeg dečka Bilala Brajlovića, nakon čega je rešila da reaguje Starleta i… »

Vesti dana »