Povezane vesti

Kampaco potpisao četvorogodišnji ugovor sa Real Madridom

Kampaco potpisao četvorogodišnji ugovor sa Real Madridom

Politika 18.07.2023
Dosadašnji košarkaš Crvene zvezde Fakundo Kampaco potpisao je danas četvorogodišnji ugovor sa Real Madridom. Kampaco se tako treći put vratio u Real, nakon što je prošlog decembra potpisao za Zvezdu, sa kojom je osvojio srpsko prvenstvo i Kup… »
Ovo je moja kuća, živeo sam tu! Kampaco dao prvi intervju po odlasku iz Zvezde, srpski tim nije spomenuo

Ovo je moja kuća, živeo sam tu! Kampaco dao prvi intervju po odlasku iz Zvezde, srpski tim nije spomenuo

Mondo 18.07.2023
Fakundo Kampaco dao je prvi intervju posle potpisa za Real Madrid. Fakundo Kampaco dao je prvi intervju posle potpisa za Real Madrid. Fakundo Kampaco (32) vratio se u Real Madrid. Potpisao je četvorogodišnji ugovor sa španskim timom i tako potvdio ono… »
Španska „sapunica“ između Reala i Kampaca: Vratio sam se kući

Španska „sapunica“ između Reala i Kampaca: Vratio sam se kući

Danas 18.07.2023
Argentinski košarkaški virtuoz Fakundo Kampaco (32), dojučerašnja uzdanica Crvene zvezde, vratio se u Real u kojem je pre odlaska u NBA proveo šest godina (2014-20). „Znači mnogo meni i mojoj porodici što sam se vratio tamo gde osećam da mi je… »
Šampion Evrope u Crvenoj zvezdi našao prvo letnje pojačanje (foto, video)

Šampion Evrope u Crvenoj zvezdi našao prvo letnje pojačanje (foto, video)

Sportski žurnal 18.07.2023
Kampaco se zvanično vratio u Real Madrid, ugovor do 2027. godine. Argentinski košarkaš Fakundo Kampaco, dosadašnji član Crvene zvezde, zvanično se vratio u Real Madrid. Kako je saopštio evropski prvak Kampaco je potpisao ugovor do 2027. godine… »
Ni reči o Zvezdi, Kampaco promovisan u Madridu: Real je moj dom, vratio sam se kući!

Ni reči o Zvezdi, Kampaco promovisan u Madridu: Real je moj dom, vratio sam se kući!

Euronews 18.07.2023
Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde Fakundo Kampaco zadužio je danas opremu Real Madrida. U tabor šampiona Evrope vratio se nakon nekoliko mandata u NBA ligi i kratke epizode u Beogradu, a ugovor sa španskim velikanom potpisao je do 2027. godine. U… »
Kampaco: Znači mi što sam se vratio tamo gde mi je kuća

Kampaco: Znači mi što sam se vratio tamo gde mi je kuća

Sport klub 18.07.2023
Fakundo Kampaco će ponovo zaigrati za Real, pošto je u utorak potpisao četvorogodišnji ugovor sa šampionom Evrope. Argentinac se vratio u klub u kome je proveo šest godina svoje karijere. „Znači mnogo meni i mojoj porodici što sam se vratio tamo… »
Ovo se neće svideti ''delijama'': Koliko je Zvezda bila bitna Kampacu, svedoči i detalj sa promocije

Ovo se neće svideti ''delijama'': Koliko je Zvezda bila bitna Kampacu, svedoči i detalj sa promocije

Večernje novosti 18.07.2023
Fakundo Kampaco danas je promovisan u Real Madridu, a po povratku u ovaj klub nije ni u jednom jedinom trenutku pomenuo doskorašnji klub Crvenu zvezdu, već je sav fokus bacio na Madriđane. FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović - I meni i mojoj porodici… »
Kampaco na promociji ni reč o Zvezdi: "Real je moj dom, vratio sam se kući!"

Kampaco na promociji ni reč o Zvezdi: "Real je moj dom, vratio sam se kući!"

Sportske.net 18.07.2023
Argentinski košarkaš Fakundo Kampaco danas se i zvanično vr atio u Real Madrid nakon epizode u Crvenoj zvezdi. Omaleni plejmejker vratio se u Madrid nakon tri godine, pošto je dres "kraljevskog" kluba nosio od 2014. do 2020. godine i potpisao… »
Kampaco posle Zvezde ima novi klub, vraća se na mesto uspeha

Kampaco posle Zvezde ima novi klub, vraća se na mesto uspeha

Nova 18.07.2023
Povratak u Madrid Fakundo Kampaco potpisao je četvorogodišnji ugovor sa Real Madridom nakon što je napustio Crvenu zvezdu. Argentinski plejmejker se obavezao na vernost Realu do kraja juna 2027. godine. Ovim potpisom omaleni Argentinac se vratio na… »
Comunicado Oficial, Fakundo Kampaco se vratio kući!

Comunicado Oficial, Fakundo Kampaco se vratio kući!

Sportske.net 18.07.2023
Doskorašnji košarkaš Crvene zvezde Fakundo Kampaco od danas je i zvanično novi član Reala iz Madrida, potvrdio je španski klub. Argentinac je potpisao ugovor na četiri godine sa klubom čiji je već bio član od 2014. do 2020. godine. Kampaco je za… »
Povratak u Madrid: Kampaco Realov do 2027!

Povratak u Madrid: Kampaco Realov do 2027!

Sport klub 18.07.2023
Bivši košarkaš Crvene zvezde Fakundo Kampaco u utorak je zvanično postao član Real Madrida u koji se vraća posle tri godine. Iskusni Argentinac je sa Kraljevskim klubom potpisao ugovor do 2027, objavljeno je na zvaničnom sajtu. Kampaco je za Real… »
Kampaco i zvanično ima novi klub! Potpisao četvorogodišnji ugovor - šta se desilo sa dugom 2,6 miliona evra?

Kampaco i zvanično ima novi klub! Potpisao četvorogodišnji ugovor - šta se desilo sa dugom 2,6 miliona evra?

Mondo 18.07.2023
Fakundo Kampaco i zvanično je potpisao četvorogodišnji ugovor sa Real Madridom. Fakundo Kampaco i zvanično je potpisao četvorogodišnji ugovor sa Real Madridom. Fakundo Kampaco (32) i zvanično je potpisao za Real Madrid. Spekulisalo se o tome… »
Fakundo Kampaco i Real ruku pod ruku do 2027. godine

Fakundo Kampaco i Real ruku pod ruku do 2027. godine

Euronews 18.07.2023
Fakundo Kampaco vratio se u Real Madrid io potpisao je četvorogodišnji ugovor. Argentinac je posle vrlo dobre godine u dresu Crvene zvezde ipak odlučio da se vrati u redove aktuelnog osvajača Evrolige. Kampaco je za Real igrao od 2014. do 2020. i… »
Kraj sage! Fakundo Kampaco ima novi klub

Kraj sage! Fakundo Kampaco ima novi klub

Večernje novosti 18.07.2023
BIVŠI košarkaš Crvene zvezde Fakundo Kampaco od danas je i zvanično novi član Reala iz Madrida, potvrdio je španski klub. FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović Argentinac je potpisao ugovor na četiri godine sa klubom čiji je već bio član od 2014… »

Vesti dana »