Povezane vesti
Predsednik Vučić sutra u Briselu sa generalnim sekretarom NATO
Politika 18.07.2023
BRISEL – Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg sastaće se sutra u Briselu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, saopšteno je na internet stranici Alijanse. Zajedničke izjave generalnog sekretara NATO i predsednika Srbije predviđene su za 19… »
Naslovne strane današnjih novina: Prelistavanje štampe za sredu, 19. jul 2023. godine
Telegraf 18.07.2023
Pogledajte šta ćete čitati u sutrašnjoj štampi. Dnevne novine u Srbiji za sredu, 19. jul 2023. godine na naslovnim stranama najavljuju brojne aktuelne društveno-političke teme i donose ekskluzivne priče. (Telegraf.rs)… »
Vučić sutra sa Stoltenbergom u Briselu
RTV 18.07.2023
BRISEL - Predsednik Aleksandar Vučić sastaće se sutra u Briselu sa generalnim sekretarom NATO-a Jensom Stoltenbergom, saopštila je Alijansa. Kako se navodi u saopštenju NATO-a, sastanak će početi oko 19 časova. Nakon sastanka planirano je zajedničko… »
Vesti dana »

Kraj tročasovnog razgovora Putina i američkog izaslanika u Moskvi
Beta pre 21 minutajoš 25 povezanih

Hitno upozorenje RHMZ-a za istočnu Srbiju, najavljen jak pljusak sa gradom
RTS pre 1 satjoš 34 povezane

Otkako mu je CIK oduzeo mandat, Dodik ne prestaje da se oglašava na Iksu, tri objave u tri sata
Beta pre 56 minutajoš 19 povezanih

Sprečen promet 40 tona pilećeg mesa zaraženog salmonelom, uhapšene dve osobe iz Ćićevca
Naslovi.ai pre 46 minutajoš 24 povezane