Povezane vesti

„Jesam vas razočarao? Pa, mrzite me još više“: Saša Joksimović se posle bizarne objave o razvodu i još bizarnijeg…

„Jesam vas razočarao? Pa, mrzite me još više“: Saša Joksimović se posle bizarne objave o razvodu i još bizarnijeg…

Nova 19.07.2023
Glumac Saša Joksimović pre nekoliko dana je dospeo u centar medijske pažnje zbog navoda da se razvodi od supruge Nevene nakon 22 godine braka. Nagađanja je pokrenuo sam Saša, objavivši na Instagramu stori u kom aludira na razvod. „Svako svojim… »
"Možete slobodno da mi...": Saša Joksimović pobesneo zbog priča o razvodu - snima se i psuje!

"Možete slobodno da mi...": Saša Joksimović pobesneo zbog priča o razvodu - snima se i psuje!

Mondo 19.07.2023
Saša Joksimović, srpski glumac i voditelj, na društvenim mrežama objavio video u kojem otkriva šta misli o novinskim natpisima i komentarima pratilaca. Saša Joksimović, srpski glumac i voditelj, na društvenim mrežama objavio video u kojem otkriva… »
(Video) "možete da mi: P*******" Saša Joksimović se razvodi, pa se kaje, pa se snima: "Mrzite me još više, a?"

(Video) "možete da mi: P*******" Saša Joksimović se razvodi, pa se kaje, pa se snima: "Mrzite me još više, a?"

Blic 19.07.2023
Glumac Saša Joksimović prošle nedelje objavio je status na Instagramu u kojem je napisao da njegova supruga Nevana i on više nisu zajedno. - Obaveštavam sve, Nevena i ja više nismo zajedno. Svako svojim afinitetima i dosta je bilo. Budi najbolja… »
13 Meseci svako vodio svoj život: Saša Joksimović raskidao sa suprugom - i prošle godine pisao da je "konačno slobodan"!

13 Meseci svako vodio svoj život: Saša Joksimović raskidao sa suprugom - i prošle godine pisao da je "konačno slobodan"!

Mondo 19.07.2023
Saša Joksimović, srpski glumac koji je nedavno na društvenim mrežama objavio da se razvodi, a potom demantovao kraj ljubavi sa suprugom, i prošle godine je pisao da je "gotovo" Saša Joksimović, srpski glumac koji je nedavno na društvenim mrežama… »
Rekao da se razvodi od Nevene, SAD obrnuo priču: Šok izjava srpskog glumca - "Upropastio sam ženi odmor"

Rekao da se razvodi od Nevene, SAD obrnuo priču: Šok izjava srpskog glumca - "Upropastio sam ženi odmor"

Mondo 19.07.2023
Glumac i brat Željka Joksimovića Saša Joksimović, otkrio istinu o razvodu. Glumac i brat Željka Joksimovića Saša Joksimović, otkrio istinu o razvodu Glumac i voditelj Saša Joksimović, nedavno je na društvenim mrežama otkrio da se razvodi od… »
Saša Joksimović prvi put otkrio istinu o razvodu: Glumac šokirao sve izjavom, supruzi napravio haos na letovanju

Saša Joksimović prvi put otkrio istinu o razvodu: Glumac šokirao sve izjavom, supruzi napravio haos na letovanju

Blic 18.07.2023
Glumac Saša Joksimović prošle nedelje objavio je status na Instagramu zbog kojeg su svi pomislili da se razvodi o supruge Nevene. - Svako svojim afinitetima i dosta je bilo. Budi najbolja mama našem Iliji, a neću ni ja biti loš tata. No comment”… »

Vesti dana »