Povezane vesti

Braun priznao: ''Hteo sam da napijem Jokića nekim srpskim viskijem. Nikad više!''

Braun priznao: ''Hteo sam da napijem Jokića nekim srpskim viskijem. Nikad više!''

Sportske.net 19.07.2023
Prethodna sezona u NBA ligi protekla je u znaku ekipe Denver Nagetsa koji su prvi put u istoriji osvojili šampionski prsten, a do tog istorijskog uspeha Nagetse je predvodio najbolji srpski košarkaš Nikola Jokić. Naravno, titula je spektakularno… »
Braun: Pio sam rakiju sa Jokićem, jedva sam došao do aviona

Braun: Pio sam rakiju sa Jokićem, jedva sam došao do aviona

Sport klub 19.07.2023
Brus Braun, član šampionske ekipe Denver Nagetsa, koji je ovog leta prešao u Indijana Pejserse, ispričao je jednu zanimljivu anegdotu sa Nikolom Jokićem. Odlični bek je titulu u Las Vegasu proslavio tako što je sa srpskim centrom pio „srpski… »
Hit priča NBA asa: Hteo sam da napijem Jokića, pili smo rakiju, ali on je drugačiji

Hit priča NBA asa: Hteo sam da napijem Jokića, pili smo rakiju, ali on je drugačiji

Nova 19.07.2023
Nikad više neće piti sa Somborcem Brus Braun, doskorašnji saigrač Nikole Jokića, ispričao je kako je bilo na proslavi titule Denver Nagetsa u Las Vegasu. Jokić je protekle sezone predvodio Denver do prve titule u NBA, a Braun je bio jedan od… »
Hteo da opije nikolu Jokića - to mu je strašna greška! Bivši saigrač otkrio detalje: Las Vegas, rakija i lekcija!

Hteo da opije nikolu Jokića - to mu je strašna greška! Bivši saigrač otkrio detalje: Las Vegas, rakija i lekcija!

Mondo 19.07.2023
Najbolji NBA košarkaš Nikola Jokić kriv je za glavobolju svog bivšeg saigrača. Najbolji NBA košarkaš Nikola Jokić kriv je za glavobolju svog bivšeg saigrača. Doskorašnji saigrač Nikole Jokića otkrio je kako izgleda ispijanje alkohola sa… »

Vesti dana »