Povezane vesti

Nataša Šavija pokazala kako joj izgleda lice nakon nove operacije: Otkrila i da je našla dečka FOTO

Nataša Šavija pokazala kako joj izgleda lice nakon nove operacije: Otkrila i da je našla dečka FOTO

Nova 19.07.2023
Imala je više zahvata tokom poslednjih nekoliko nedelja. Starleta Nataša Šavija na lajvu na svom Instagram profilu pokazala je kako izgleda nakon poslednje operacije. #related-news_0 Tokom snimka odgovarala je na brojna pitanja njenih pratilaca, a u… »
Da mi je neko rekao da ću ovakva naći ljubav... Nataša Šavija pokazala oko posle operacije i priznala - Imam dečka!

Da mi je neko rekao da ću ovakva naći ljubav... Nataša Šavija pokazala oko posle operacije i priznala - Imam dečka!

Mondo 19.07.2023
Starleta Nataša Šavija otkrila detalje intimnog života u razgovoru s pratiocima. Starleta Nataša Šavija otkrila detalje intimnog života u razgovoru s pratiocima Starleta Nataša Šavija, koja je ponovo operisana nakon zadobijanja teških telesnih… »
Nataša Šavija ima novog dečka: Starleta nakon teških telesnih povreda našla ljubav: "Da mi je neko rekao da ću ga naći u…

Nataša Šavija ima novog dečka: Starleta nakon teških telesnih povreda našla ljubav: "Da mi je neko rekao da ću ga naći u…

Blic 19.07.2023
Starleta Nataša Šavija na lajvu na svom Instagram profilu pokazala je kako izgleda nakon poslednje operacija koja je usledila zbog teških telesnih povreda koje je zadobila na jednoj svadbi. Fanovi su joj postavljali razna pitanja, a neki od njih su se… »
Šavija pokazala kako izgleda tokom oporavka posle druge operacije: Oko i dalje zatvoreno, modrice i podlivi, šašovi svuda…

Šavija pokazala kako izgleda tokom oporavka posle druge operacije: Oko i dalje zatvoreno, modrice i podlivi, šašovi svuda…

Blic 18.07.2023
Starleta Nataša Šavija optužila je Stefana Karića da joj je 1. maja naneo teške telesne povrede, nakon kojih je imala dve operacije. Nataša je pre nekoliko dana imala drugu operaciju, posle koje bi trebalo da joj se oko vrati u normalu. Ona je sada… »

Vesti dana »