Povezane vesti
Privremena izmena režima saobraćaja na auto-putu od Sremske Mitrovice do Rume
Ozon 19.07.2023
SREMSKA MITROVICA. Putnici i vozači koji koriste auto-put od Sremske Mitrovice do Rume, molimo vas da obratite pažnju na važnu obaveštenje. Danas, 19. jula, biće izmenjen režim saobraćaja na ovoj deonici zbog planiranih radova koje sprovodi „Putevi… »
Menja se režim saobraćaja na auto-putu od Sremske Mitrovice do Rume
Radio 021 19.07.2023
Režim saobraćaja na deonici auto-puta, od Sremske Mitrovice do Rume biće izmenjen danas, 19. jula zbog radova. "Putevi Srbije" kažu da će se u toku svetlog dela dana izvoditi redovno održavanje objekta na ovoj deonici, u smeru Batrovci - Beograd. Radovi… »
Vesti dana »

Većina toplana u Srbiji povećala cenu grejanja za predstojeću sezonu
Biznis.rs pre 1 satjoš 20 povezanih

Ubistvo Čarlija Kirka: Osumnjičeni ima 22 godine i priznao je ocu šta je uradio, tvrde američki mediji
Južne vesti pre 13 minutajoš 26 povezanih

Vremenska prognoza za Srbiju: promenljivo vreme sa sunčanim intervalima i kratkotrajnom kišom u brdsko-planinskim predelima
Naslovi.ai pre 48 minutajoš 34 povezane