Povezane vesti

Lazović: Ministar Siniša Mali me u parlamentu nazvao budalom, zbog pitanja o finansijskoj situaciji

Lazović: Ministar Siniša Mali me u parlamentu nazvao budalom, zbog pitanja o finansijskoj situaciji

Beta 19.07.2023
Šef poslaničke grupe Zeleno-levi klub Radomir Lazović izjavio je danas da ga je ministar finansija Siniša Mali za skupštinskom govornicom nazvao "budalom" zbog pitanja koja je uputio, i ocenio da je to "nastavak prakse da se opozicioni poslanici… »
Lazović: Ministar Siniša Mali me nazvao budalom

Lazović: Ministar Siniša Mali me nazvao budalom

Novi magazin 19.07.2023
Narodni poslanik Radomir Lazović optužio je ministra finansija Sinišu Malog koji prisustvuje sednici Skupštine da ga je nazvao budalom, što je negirao predsednik Skupštine Vladimir Orlić. „Izvinite gospodine Mali, znam da ste navikli da se ovde… »
Radomir Lazović tvrdi da ga je ministar finansija nazvao budalom, Orlić negira, Mali ćuti

Radomir Lazović tvrdi da ga je ministar finansija nazvao budalom, Orlić negira, Mali ćuti

Danas 19.07.2023
Radomir Lazović, šef Zeleno-levog poslaničkog kluba ZLF, tokom rasprave u Skupštini Srbije negodovao je zbog odluke vladajuće većine da objedini raspravu o čak 30 tačaka. Naveo je da je time onemogićeno opoziiji da diskutuje o svim tačkama… »
Lazović: Ministar Siniša Mali me nazvao budalom

Lazović: Ministar Siniša Mali me nazvao budalom

N1 Info 19.07.2023
Narodni poslanik Radomir Lazović optužio je ministra finansija Sinišu Malog koji prisustvuje sednici Skupštine da ga je nazvao budalom, što je negirao predsednik Skupštine Vladimir Orlić. „Izvinite gospodine Mali, znam da ste navikli da se ovde… »

Vesti dana »