Povezane vesti

Pao je s 500 metara iz aviona! Prijatelj Šaka Polumente bio u letelici koja se srušila - Pevač otkrio stanje povređenih

Pao je s 500 metara iz aviona! Prijatelj Šaka Polumente bio u letelici koja se srušila - Pevač otkrio stanje povređenih

Mondo 19.07.2023
Šako Polumenta otkrio je da je jedan od povređenih nakon pada aviona u Ulcinju njegov blizak prijatelj. Šako Polumenta otkrio je da je jedan od povređenih nakon pada aviona u Ulcinju njegov blizak prijatelj. U Crnoj Gori se danas, 19. jula srušio… »
"On mi je kao brat"! Šako Polumenta objavio fotku iz bolnice sa čovekom koji je preživeo pad aviona u Ulcinju: Otkrio…

"On mi je kao brat"! Šako Polumenta objavio fotku iz bolnice sa čovekom koji je preživeo pad aviona u Ulcinju: Otkrio…

Blic 19.07.2023
Dve osobe povređene su prilikom pada aviona u ulcinjskom naselju Štoj, a jedan od njih je i prijatelj našeg pevača Šaka Polumente. Šako se ovim povodom oglasio za domaće medije otkrio kako se njegov prijatelj Suad oseća. - Meni je Suad kao brat… »
U srušenom avionu u Crnoj Gori povređen prijatelj Šaka Polumente: Pevač podelio fotografiju sa njim

U srušenom avionu u Crnoj Gori povređen prijatelj Šaka Polumente: Pevač podelio fotografiju sa njim

Večernje novosti 19.07.2023
PRIJATELj pevača Šaka Polumente je bio u avionu koji se srušio u ulcinjskom naselju Štoj u Crnoj Gori, ali je zadobio samo lakše povrede. Foto: ATA images Dve osobe su povređene nakon pada aviona. Jedna je zadobila lakše, a druga teže telesne… »
Turistički avion se srušio u Ulcinju, dve osobe povređene

Turistički avion se srušio u Ulcinju, dve osobe povređene

Radio 021 19.07.2023
Dve osobe povređene su oko 11 časova prilikom pada malog turističkog aviona u ulcinjskom naselju Štoj. To je potvrđeno podgoričkim Vijestima iz Operativno-komunikacionog centra Uprave policije. Jedna osoba je zadobila teške povrede i nije životno… »
Prvi snimak aviona koji se srušio u Crnoj Gori! Dve osobe povređene, jedna lakše, a druga teže! (video)

Prvi snimak aviona koji se srušio u Crnoj Gori! Dve osobe povređene, jedna lakše, a druga teže! (video)

Mondo 19.07.2023
Pojavio se prvi snimak aviona koji je pao u Crnoj Gori. Pojavio se prvi snimak aviona koji je pao u Crnoj Gori. U Crnoj Gori se srušio avion u Ulcinju, u naselju Štoj, a sada se pojavio prvi snimak srušenog aviona, pišu "Vijesti". Dve osobe su… »

Vesti dana »