Povezane vesti

Đani izašao iz bolnice, slađi se slošilo! Pevačeva supruga: Ležim, ne mogu da ustanem! Imam iste simptome kao on!

Đani izašao iz bolnice, slađi se slošilo! Pevačeva supruga: Ležim, ne mogu da ustanem! Imam iste simptome kao on!

Mondo 19.07.2023
Surpuga Radiše Trajkovića Đanije otkrila je da je pevač pušten iz bolnice, kao i da se sada ona ne oseća dobro. Surpuga Radiše Trajkovića Đanije otkrila je da je pevač pušten iz bolnice, kao i da se sada ona ne oseća dobro. Pre nekoliko dana… »
"Ležim u krevetu, ne mogu da ustanem": Đani izašao iz bolnice, Slađi se slošilo: "Imam iste simptome kao on"

"Ležim u krevetu, ne mogu da ustanem": Đani izašao iz bolnice, Slađi se slošilo: "Imam iste simptome kao on"

Blic 19.07.2023
Folk pevač Radiša Trajković Đani pre pet dana završio je u bolnici nakon što mu je pozlilo na nastupu, a sad je pušten na kućno lečenja. Njegova supruga Slađa se oglasila za domaće medije gde je sada otkrila da se i ona loše oseća. - Da… »
Đani pušten iz bolnice: Slađa otkrila šta mu je sa zdravljem i šta će biti s pevanjem

Đani pušten iz bolnice: Slađa otkrila šta mu je sa zdravljem i šta će biti s pevanjem

Večernje novosti 19.07.2023
RADIŠA Trajković Đani je pre nekoliko dana završio u bolnici, nakon što mu je pozlilo na nastupu. Foto: Instagram On se, uprkos insistiranju lekara da to ne uradi, vratio na nastup, nakon čega je ponovo hospitalizovan. Njegova supruga Slađa otkrila… »
Đani pušten iz bolnice: Oglasila se Slađa i otkrila kako se folker sada oseća, a evo da li će se vratiti nastupima

Đani pušten iz bolnice: Oglasila se Slađa i otkrila kako se folker sada oseća, a evo da li će se vratiti nastupima

Blic 19.07.2023
Folk pevač Radiša Trajković Đani pre pet dana završio je u bolnici, a sad je pušten na kućno lečenja. Tim povodom se sada oglasila njegova žena Slađa Trajković koja je otkrila šta se tačno desilo. - Morao je da prekine nastup jer mu se… »

Vesti dana »