Povezane vesti
Protestna akcija u petak u Novom Sadu: Godinu dana od nasilja ispred Banovine
Moj Novi Sad 19.07.2023
Organizatori protesta protiv nasilja obaveštavaju javnost da će u petak, 21. jula, sa početkom u 11 časova u prolazu ispred između zgrade Banovine i Skupštine Vojvodine biti izvedena protestna akcija u koju je uključen performans i konferencija za medije… »
“Protestna akcija” ispred Skupštine Vojvodine u 11 ujutru: Godinu dana od nasilja nad građanima
In medija 19.07.2023
Organizatori protesta “Srbija protiv nasilja” u Novom Sadu najavili su za petak, 21. jul performans i konferenciju za medije u prolazu između zgrade Banovine i Skupštine Vojvodine. Oni će na ovaj način obeležiti godinu dana od nasilja nad građanima na… »
"Protestna akcija" ispred Skupštine Vojvodine u 11 ujutru: Godinu dana od nasilja nad građanima
Radio 021 19.07.2023
Organizatori protesta "Srbija protiv nasilja" u Novom Sadu najavili su za petak, 21. jul performans i konferenciju za medije u prolazu između zgrade Banovine i Skupštine Vojvodine. Oni će na ovaj način obeležiti godinu dana od nasilja nad građanima na… »
Vesti dana »

Sindikalci traže minimalac od 600 evra, Ministarstvo nudi 550 evra za 2026. godinu
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 42 povezane

Izraelski mediji: Srbija potpisala ugovor o kupovini vojne opreme od izraelske kompanije vredan 1,64 milijarde dolara
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 15 povezanih

Protesti u Srbiji: Skup podrške uhapšenima u Novom Sadu, pritvor za osumnjičene za napad na "Kobre"
NIN pre 3 minutajoš 35 povezanih

Pregovori Trampa, Zelenskog i evropskih lidera o ratu u Ukrajini i teritorijalnim pitanjima
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 70 povezanih