Povezane vesti
Bivši šef Kosovske obaveštajne agencije osuđen na četiri godine i osam meseci zatvora
Novi magazin 19.07.2023
Osnovni sud u Prištini osudio je bivšeg šefa Kosovske obaveštajne agencije (KOA) Dritona Gašija na četiri godine i osam meseci zatvora. Sud je oslobodio optužbi bivšeg direktora Odeljenja za državljanstvo Valona Krasnićija i bivšeg direktora Uprave za… »
Zatvor bivšem šefu obaveštajne službe Kosova zbog deportacije turskih državljana
Slobodna Evropa 19.07.2023
Bivši šef Kosovske obaveštajne agencije Driton (Gashi) Gaši osuđen je na četiri godine i osam meseci zatvora zbog nezakonite deportacije šest turskih državljana koji su imali boravišnu i radnu dozvolu na Kosovu. Ova deportacija je izvršena 2018. godine a… »
Vesti dana »

Ričard Grenel o Kosovu i Metohiji: Ideja o međusobnom priznanju je smešna
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Protestna šetnja na Dedinju: Demonstranti ispred kuća u kojim žive Aleksandar Vučić, Ana Brnabić, Zorana Mihajlović i Željko Mitrović (foto/video)
Blic pre 5 satijoš 2 povezane

Hiljade demonstranata u Tel Avivu protiv izraelskog plana preuzimanja kontrole nad Gazom
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

Vremenska prognoza za nedelju, 10. avgust: Danas sunčano i veoma toplo sa slabim vetrom
Beta pre 4 satijoš 1 povezana

Oboren temperaturni rekord! Jul u Turskoj najtopliji u poslednjih 55 godina: Izmerena temperatura od 50,5 stepeni Celzijusa
Kurir pre 43 minutajoš 1 povezana