Povezane vesti

"Bio sam zapanjen": Grk je ostao u Beogradu mesec dana, zbog njegovih utisaka usijao se internet

"Bio sam zapanjen": Grk je ostao u Beogradu mesec dana, zbog njegovih utisaka usijao se internet

Večernje novosti 19.07.2023
VEZA Srba i Grka je tradicionalno jaka, što je dokazano i u ratu i u miru. Mnoge velike istorijske ličnosti, pripadnici oba naroda, pominju su i u jednoj i u drugoj zemlji kao primer prijateljstva, ali ni običan svet nije daleko od toga. Evo, na… »
Grk proveo mesec dana u Beogradu i ostao u šoku! "Bio sam zapanjen ljubaznošću ljudi" - Evo šta ga je još oduševilo

Grk proveo mesec dana u Beogradu i ostao u šoku! "Bio sam zapanjen ljubaznošću ljudi" - Evo šta ga je još oduševilo

Mondo 19.07.2023
Jedan Grk nahvalio je Beograđane na društvenoj mreži. Jedan Grk nahvalio je Beograđane na društvenoj mreži. Na društvenim mrežama objavljen je komentar jednog Grka koji je naveo da je u Beogradu proveo mesec dana. Biranim i lepim rečima opisao je… »
Grk je ostao u Beogradu mesec dana, a zbog njegovih utisaka usijao se internet: "bio sam zapanjen"

Grk je ostao u Beogradu mesec dana, a zbog njegovih utisaka usijao se internet: "bio sam zapanjen"

Blic 19.07.2023
Veza Srba i Grka je tradicionalno jaka, što je dokazano i u ratu i u miru. Mnoge velike istorijske ličnosti, pripadnici oba naroda, pominju su i u jednoj i u drugoj zemlji kao primer prijateljstva, ali ni običan svet nije daleko od toga. Evo, na… »
Grk je ostao u Beogradu mesec dana, a zbog njegovih utisaka usijao se internet: "bio sam zapanjen"

Grk je ostao u Beogradu mesec dana, a zbog njegovih utisaka usijao se internet: "bio sam zapanjen"

Blic 19.07.2023
Veza Srba i Grka je tradicionalno jaka, što je dokazano i u ratu i u miru. Mnoge velike istorijske ličnosti, pripadnici oba naroda, pominju su i u jednoj i u drugoj zemlji kao primer prijateljstva, ali ni običan svet nije daleko od toga. Evo, na… »

Vesti dana »