Povezane vesti

Vučić: Zatražio sam da NATO preuzme kontrolu i Srbima obezbedi pristojan život

Vučić: Zatražio sam da NATO preuzme kontrolu i Srbima obezbedi pristojan život

Politika 19.07.2023
BRISEL – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je na sastanku u Briselu sa generalnim sekretarom NATO Jensom Stoltenbergom zatražio da NATO preuzme kontrolu i obezbedi život dostojan čoveka Srbima na KiM. „Imali smo sastanke sa… »
Vučić: Sa Lajčakom sam razgovarao o poslednjoj rundi tehničkih razgovora Beograda i Prištine

Vučić: Sa Lajčakom sam razgovarao o poslednjoj rundi tehničkih razgovora Beograda i Prištine

Politika 19.07.2023
BRISEL – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Briselu sa specijalnim predstavnikom EU za dijalog Beograda i Prištine i druga regionalna pitanja Zapadnog Balkana Miroslavom Lajčakom. Vučić je na Instagramu saopštio da je sa… »
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić se sastao sa Jensom Stoltenbergom u Briselu

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić se sastao sa Jensom Stoltenbergom u Briselu

Politika 19.07.2023
BRISEL – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras sa generalnim sekretarom NATO Jensom Stoltenbergom u sedištu Severnoatlantske alijanse u Briselu. „Ova poseta je veoma važna, jer je situacija na Kosovu i Metohiji sve značajnije… »
Vučić u Briselu: Zatražio sam da NATO obezbedi sigurnost Srbima na Kosovu

Vučić u Briselu: Zatražio sam da NATO obezbedi sigurnost Srbima na Kosovu

Slobodna Evropa 19.07.2023
Zatražili smo da NATO preuzme kontrolu i obezbedi sigurnost i bezbednost Srbima na Kosovu, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić 19. jula u Briselu. "Zatražio sam od NATO da sprovodi svoju ulogu u skladu sa Rezolucijom 1244", rekao je Vučić… »
Vučić: Zatražio sam da NATO Srbima obezbedi pristojan život, ESKOBAROV IZVEŠTAJ je sada bolji

Vučić: Zatražio sam da NATO Srbima obezbedi pristojan život, ESKOBAROV IZVEŠTAJ je sada bolji

Dnevnik 19.07.2023
BRISEL: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je na sastanku u Briselu sa generalnim sekretarom NATO Jensom Stoltenbergom zatražio da NATO preuzme kontrolu i obezbedi život dostojan čoveka Srbima na KiM. "Imali smo sastanke sa… »
Vučić Stoltenbergu: Kosovo je sve više bezbednosno, a ne političko pitanje

Vučić Stoltenbergu: Kosovo je sve više bezbednosno, a ne političko pitanje

Vreme 19.07.2023
Politika Uoči današnjeg sastanka, predsednik Srbije i generalni sekretar NATO-a izrazili su zadovoljstvo zbog susreta, a Aleksndar Vučić i zabrinutost zbog situacije na KiM. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa generalnim sekretarom… »
Vučić: Posledice nevremena ćemo rešiti, samo da nema žrtava

Vučić: Posledice nevremena ćemo rešiti, samo da nema žrtava

Vesti online 19.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će se sutra po povratku u Beograd baviti i posledicama nevremena koje je zahvatilo Srbiju, i izrazio nadu da nema žrtava. – Vraćamo se večeras pa se sutra bavimo posledicama nevremena. Samo… »
Vučić otkrio o čemu je razgovarao sa Lajčakom: Nisam optimista, nema ni razloga

Vučić otkrio o čemu je razgovarao sa Lajčakom: Nisam optimista, nema ni razloga

Sputnik 19.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Briselu sa specijalnim predstavnikom EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom. "Razgovarao sam sa specijalnim izaslanikom za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom. Nisam… »
Stoltenberg pozvao na smanjenje tenzija, Vučić ga zamolio da osigura bezbednost Srbima

Stoltenberg pozvao na smanjenje tenzija, Vučić ga zamolio da osigura bezbednost Srbima

Radio sto plus 19.07.2023
Uoči sastanka sa Vučićem u Briselu, koji je predsednik Srbije zatražio zbog situacije na Kosovu, Stoltenberg je rekao da je “važno da se napetosti smanje”. “Nastavićemo da održavamo mir u skladu sa našim mandatom, na nepristrasan način… »
Vučić o sastanku sa Lajčakom: Razgovarali smo o smirivanju napetosti na terenu

Vučić o sastanku sa Lajčakom: Razgovarali smo o smirivanju napetosti na terenu

N1 Info 19.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa specijalnim predstavnikom EU za dijalog Beograda i Prištine i druga regionalna pitanja Zapadnog Balkana Miroslavom Lajčakom. „Sa Miroslavom Lajčakom sam razgovarao o poslednjoj rundi tehničkih… »
Vučić: Priština ne želi da uradi bilo šta na deeskalaciji sukoba

Vučić: Priština ne želi da uradi bilo šta na deeskalaciji sukoba

RTK 19.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Briselu da Priština ne želi da uradi bilo šta na deeskalaciji sukoba. „Razgovarao sam sa specijalnim izaslanikom za dijalog Beograda i Prisstine Miroslavom Lajčakom. Nisam optimista, nema ni… »
Vučić posle susreta sa Lajčakom: Nisam optimista, Priština ne želi ništa da učini na deeskalaciji

Vučić posle susreta sa Lajčakom: Nisam optimista, Priština ne želi ništa da učini na deeskalaciji

Vesti online 19.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je nakon sastanka sa specijalnim izaslanikom EU za dijalog Miroslavom Lajčakom, da je posle onoga što se danas desilo u Briselu jasno da Priština ne želi da učini ništa na deeskalaciji sutuacije, zbog… »
Bisljimi: Na sastanku u Briselu se najviše razgovaralo o redosledu koraka za primenu sporazuma

Bisljimi: Na sastanku u Briselu se najviše razgovaralo o redosledu koraka za primenu sporazuma

Novi magazin 19.07.2023
Zamenik premijera Kosova i šef kosovske pregovaračke delegacije o normalizacini odnosa sa Srbijom, Besnik Bisljimi izjavio je danas da je tokom sastanka sa izaslanikom EU za dijalog Kosova i Srbije Miroslavom Lajčakom u Briselu najviše bilo reći o… »
Nova runda dijaloga Beograda i Prištine završena bez trojnog sastanka

Nova runda dijaloga Beograda i Prištine završena bez trojnog sastanka

Radio sto plus 19.07.2023
Specijalni predstavnik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak odvojeno je razgovarao sa glavnim pregovaračem Srbije Petrom Petkovićem, a potom i sa šefom kosovskog pregovaračkog tima Besnikom Bisljimijem. Delegacija Beograda je navela da… »

Vesti dana »