Povezane vesti

KOJI SU GRADOVI I OPŠTINE NAJVIŠE STRADALI OD OLUJE Održana vanredna sednica Pokrajinske vlade i Pokrajinskog štaba za…

KOJI SU GRADOVI I OPŠTINE NAJVIŠE STRADALI OD OLUJE Održana vanredna sednica Pokrajinske vlade i Pokrajinskog štaba za…

Dnevnik 20.07.2023
Na icijativu predsednika Pokrajinske vlade Igora Mirovića, danas su vojvođanska vlada i Pokrajinski štab za vanredne situacije održali vanrednu sednicu zbog nevremena koje je juče zadesilo Vojvodinu, gde je u velikom broju opština učinjena nemala… »
Sa vanredne sednice Pokrajinske vlade: U Vojvodini stradalo puno objekata, najviše škola i vrtića

Sa vanredne sednice Pokrajinske vlade: U Vojvodini stradalo puno objekata, najviše škola i vrtića

Moj Novi Sad 20.07.2023
Na icijativu predsednika Pokrajinske vlade Igora Mirovića, danas su vojvođanska vlada i Pokrajinski štab za vanredne situacije održali vanrednu sednicu zbog nevremena koje je juče zadesilo Vojvodinu, gde je u velikom broju opština učinjena nemala… »
Održana vanredna sednica Pokrajinske vlade i Pokrajinskog štaba za vanredne situacije

Održana vanredna sednica Pokrajinske vlade i Pokrajinskog štaba za vanredne situacije

Blic 20.07.2023
Pokrajinska vlada i Pokrajinski štab za vanredne situacije, održali su danas vanrednu sednicu zbog nevremena koje je juče zadesilo Vojvodinu, gde je u velikom broju opština učinjena nemala materijala šteta, kako na javnim objektima, tako i na… »
Danas vanredna sednica Gradskog štaba i Pokrajinske vlade zbog posledica nevremena

Danas vanredna sednica Gradskog štaba i Pokrajinske vlade zbog posledica nevremena

Moj Novi Sad 20.07.2023
Hitnu sednicu Gradskog štaba za vanredne situacije zakazao je sinoć gradonačelnik Đurić, a i predsednik pokrajinske vlade Igor Mirević je zakazao vanrednu sednicu za 12 časova. Gradonačelnik Đurić je sinoć sa dežurnim ekipama obilazio grad i… »
Sutra vanredna sednica Pokrajinske vlade o proceni štete nakon nevremena

Sutra vanredna sednica Pokrajinske vlade o proceni štete nakon nevremena

Blic 19.07.2023
Vanredna sednica Pokrajinske vlade na kojoj će biti reči o proceni štete nakon nevremena koje je pogodilo Vojvodinu zakazana je za sutra u 12 sati. - Upravo sam za sutra u 12 časova zakazao vanrednu sednicu Pokrajinske vlade na koju sam pozvao i… »

Vesti dana »