Povezane vesti

Zbog nevremena, izgubili senjak, ali su sačuvali mehanizaciju

Zbog nevremena, izgubili senjak, ali su sačuvali mehanizaciju

Dnevnik 20.07.2023
LjIG: Neprospavana noć je iza porodice Arsenijević iz ljiškog sela Jajčić, jer je usled udara groma koji je pogodio senjak, u njihovom domaćinstvu izbio ogroman požar. - Čuli smo jak udar groma, kad sam izašao napolje imao sam šta da vidim… »
Kada je grom udario u milanov senjak, vatra je samo buknula: U selu kod Ljiga nevreme izazvalo požar ogromnih razmera (foto…

Kada je grom udario u milanov senjak, vatra je samo buknula: U selu kod Ljiga nevreme izazvalo požar ogromnih razmera (foto…

Blic 20.07.2023
Neprospavana noć je iza porodice Arsenijević iz ljiškog sela Jajčić, jer je usled udara groma koji je pogodio senjak, u njihovom domaćinstvu izbio ogroman požar. - Čuli smo jak udar groma, kad sam izašao napolje imao sam šta da vidim. Senjak je… »
"Plamen je bio zastrašujuć, a nebo crveno" Nakon strahovite superćelijske oluje izbio veliki požar u selu kod Čačka

"Plamen je bio zastrašujuć, a nebo crveno" Nakon strahovite superćelijske oluje izbio veliki požar u selu kod Čačka

Blic 20.07.2023
Veliki požar izbio je tokom noći u selu Prislonica kod Čačka kada se je vatra buknula u objektu u izgradnji. - Plamen je bio ogroman i zastrašujući, čitavo nebo bilo je crveno. Sve se desilo nakon strahovitog nevremna i superćelijske oluje koja je… »
"Plamen je bio zastrašujuć, a nebo crveno" Nakon strahovite superćelijske oluje izbio veliki požar u selu kod Čačka

"Plamen je bio zastrašujuć, a nebo crveno" Nakon strahovite superćelijske oluje izbio veliki požar u selu kod Čačka

Blic 20.07.2023
Veliki požar izbio je tokom noći u selu Prislonica kod Čačka kada se je vatra buknula u objektu u izgradnji. - Plamen je bio ogroman i zastrašujući, čitavo nebo bilo je crveno. Sve se desilo nakon strahovitog nevremna i superćelijske oluje koja je… »

Vesti dana »