Povezane vesti

Mali: U odnosu na decembar 2021. godine penzije kumulativno povećane za više od 55 odsto

Mali: U odnosu na decembar 2021. godine penzije kumulativno povećane za više od 55 odsto

Politika 20.07.2023
Ministar finansija Siniša Mali osvrnuo se u objavi na svom nalogu na društvenoj mreži "Treds" na reakcije na njegovu izjavu po kojoj će u sledećoj godini, u odnosu na decembar 2021. godine, penzije kumulativno biti povećane za više od 55 odsto, a u… »
Kako mi je Šoškić juče odgovorio na ono što sam danas rekao

Kako mi je Šoškić juče odgovorio na ono što sam danas rekao

Politika 20.07.2023
Medijski pokrovitelj prozapadne opozicije Nova S objavila je navodni odgovor Dejana Šoškića na izjavu ministra finansija Siniše Malog po kojoj će u sledećoj godini, u odnosu na decembar 2021. godine, penzije kumulativno biti povećane za više od 55… »
Siniša Mali reagovao na pisanje Danasa: Koliko meseci prema ministru finansija imaju dve godine?

Siniša Mali reagovao na pisanje Danasa: Koliko meseci prema ministru finansija imaju dve godine?

Danas 20.07.2023
Ministar finansija Siniša Mali reagovao je na tekst u Danasu, koji se osvrće na njegovu izjavu da je rast penzija u Srbiji za dve godine preko 55 odsto, te da je to više od skoka inflacije. Mali je 19. jula tokom gostovanja na RTS-u kazao da se u… »
Ovo postaje pomalo neprijatno: Siniša Mali isprozivao „stručnjake“, stigao mu novi profesorski odgovor profesora…

Ovo postaje pomalo neprijatno: Siniša Mali isprozivao „stručnjake“, stigao mu novi profesorski odgovor profesora…

Nova 20.07.2023
Od ulaganja u nauku, pomoći deci i roditeljima do zajmova za izgradnju koridora, značajan broj tačaka dnevnog reda od ukupno 30 tiče se finansija i novih zaduživanja. Ministar finansija uverava da će inflacija početi da pada, u Evrozoni je pala na… »
Siniša Mali objasnio "stručnjacima zbunjenim računicom" kako penzije rastu za 55,8 odsto

Siniša Mali objasnio "stručnjacima zbunjenim računicom" kako penzije rastu za 55,8 odsto

Radio 021 20.07.2023
Ministar finansija Siniša Mali osvrnuo se u objavi na Threads na reakcije na njegovu izjavu po kojoj će u sledećoj godini, u odnosu na decembar 2021. godine, penzije kumulativno biti povećane za 55,8. "'Stručnjaci zbunjeni računicom' po kojoj će u… »
Siniša Mali: Povišica penzija od 55 odsto rezultat povećanja prošle, ove godine i u januaru 2024.

Siniša Mali: Povišica penzija od 55 odsto rezultat povećanja prošle, ove godine i u januaru 2024.

Blic 20.07.2023
Ministar finansija Siniša Mali osvrnuo se u objavi na svom nalogu na društvenoj mreži "Threads" na reakcije na njegovu izjavu po kojoj će u sledećoj godini, u odnosu na decembar 2021. godine, penzije kumulativno biti povećane za više od 55 odsto, a… »
Mali objasnio, kako kaže, „stručnjacima“ računicu o rastu penzija za 55,8 odsto

Mali objasnio, kako kaže, „stručnjacima“ računicu o rastu penzija za 55,8 odsto

N1 Info 20.07.2023
Ministar finansija Siniša Mali osvrnuo se u objavi na svom nalogu na društvenoj mreži Threads na reakcije na njegovu izjavu po kojoj će u sledećoj godini, u odnosu na decembar 2021. godine, penzije kumulativno biti povećane za 55,8 odsto… »

Vesti dana »