Povezane vesti

Neću te više udarati, samo dođi Maja priznala da je preterala sa optužbama, pa Bilala molila da se pomire!

Neću te više udarati, samo dođi Maja priznala da je preterala sa optužbama, pa Bilala molila da se pomire!

Alo 21.07.2023
Maja je u toku razgovora Bilalu priznala da je preterala, pa izrazila više puta želju da se pomire. Bilal Brajlović našao se u centru dešavanja nakon raskida, naizgled idilične veze sa Majom Marinković. Nakon što se u javnosti pojavio snimak na… »
"Gola je zaustavljala auto": Bilal prvi put otkrio kakav mu je haos pravila Maja Marinković: "vikala je"

"Gola je zaustavljala auto": Bilal prvi put otkrio kakav mu je haos pravila Maja Marinković: "vikala je"

Blic 21.07.2023
Bilal Brajlović našao se u centru dešavanja nakon raskida, naizgled idilične veze sa Majom Marinković. Nakon što se u javnosti pojavio snimak na kojem se vidi kako je Brajlović sav u modricama i izgreban, Bilal je otkrio da ga je Maja Marinković… »
Tukla me je, zaključavala i uzimala pasoš! Bilal izneo šok optužbe na Majin račun! Isplivao snimak na kom je u modricama

Tukla me je, zaključavala i uzimala pasoš! Bilal izneo šok optužbe na Majin račun! Isplivao snimak na kom je u modricama

Mondo 21.07.2023
Bivši učesnik Zadruge, Bilal Brajlović razvezao je jezik nakon raskida s Majom marinković i otkrio kakve mu je scene navodno priređivala nakon izlaska iz rijalitija. Bivši učesnik Zadruge, Bilal Brajlović razvezao je jezik nakon raskida s Majom… »
Gola je zaustavljala auto Bilal otkrio kakve scene mu je Maja pravila zbog ljubomore: Zabranjivala mi je da viđam roditelje!

Gola je zaustavljala auto Bilal otkrio kakve scene mu je Maja pravila zbog ljubomore: Zabranjivala mi je da viđam roditelje!

Alo 21.07.2023
Brajlović otvorio dušu, pa ispričao kroz šta sve je prolazio u vezi sa Majom. Bilal Brajlović našao se u centru dešavanja nakon raskida, naizgled idilične veze sa Majom Marinković. Nakon što se u javnosti pojavio snimak na kojem se vidi kako je… »
Zaključavala me i tukla Bilal izneo niz optužbi na Majin račun, otkrio šta se dešavalo za vreme njihove veze!

Zaključavala me i tukla Bilal izneo niz optužbi na Majin račun, otkrio šta se dešavalo za vreme njihove veze!

Alo 21.07.2023
Bilal je razvezao jezik i otkrio kakve mu je scene Marinkovićeva navodno priređivala nakon izlaska iz rijalitija. Bilal Brajlović našao se u centru dešavanja nakon raskida, naizgled idilične veze sa Majom Marinković. Nakon što se u javnosti… »

Vesti dana »