Povezane vesti
Protiv masovnog turizma u gradu stupila na snagu zabrana kruzera u centru Amsterdama
Politika 21.07.2023
AMSTERDAM – Gradsko veće Amsterdama donelo je odluku o zabrani kruzera u centru grada, sa ciljem da ograniči broj posetilaca i smanji zagađenje. Političari, koji su podržali zabranu, kažu da kruzeri nisu u skladu sa održivim ambicijama grada, prenosi… »
Vlasti Amsterdama donele odluku o zabrani kruzera u centru grada
Euronews 21.07.2023
Gradsko veće Amsterdama donelo je odluku o zabrani kruzera u centru grada, sa ciljem da se ograniči broj posetilaca i smanji zagađenje. Političari, koji su podržali zabranu, kažu da kruzeri nisu u skladu sa održivim ambicijama grada, prenosi BBC. Odluka… »
Amsterdam zabranio uplovljavanje kruzera
SEEbiz 21.07.2023
AMSTERDAM - Gradsko vijeće Amsterdama zabranilo je uplovljavanje kruzerima u centar grada pokušavajući na taj način ograničiti broj posjetitelja i smanjiti zagađenje. Političari su rekli da kruzeri nisu u skladu s održivim ambicijama grada. To znači da… »
Vesti dana »

Stupaju na snagu Trampove carine: Daleko od obećanih 90 trgovinskih sporazuma
Forbes pre 59 minutajoš 20 povezanih

Devet meseci od pada nadstrešnice u Novom Sadu: Suđenja ni na vidiku
BBC News pre 15 minutajoš 12 povezanih

Sunčano i sve toplije: Lepo vreme do subote, zatim osveženje i lokalne nepogode
Glas juga pre 19 minutajoš 8 povezanih

Broje se žrtve razornog napada na ukrajinsku prestonicu Broj poginulih u napadu na Kijev porastao na 26, ranjeno 156 osoba
Dnevnik pre 29 minutajoš 11 povezanih