Повезане вести
На српским рекама 2,7 одсто више претовареног терета него прошле године
Нова економија 21.07.2023
Агенција за управљање лукама у првих шест месеци ове године забележила је 7,4 милиона тона претовареног терета, што је за 2,7 одсто више него у истом периоду прошле године. Најчешће претоварена врста терета јесу шљунак, песак… »
Од почетка године претоварено 87 одсто више угља на рекама Србије
Данас 21.07.2023
На рекама у Србији од почетка ове године претоварено је 7,4 милиона тона терета, што је 2,7 одсто више него у истом периоду прошле године, саопштила је данас Агенција за управљање лукама. Највећи раст претовара забележен је код… »
На пристаништима у Србији у првој половини године претоварено 2,7 одсто више терета
Бизнис.рс 21.07.2023
Највећи раст претовара има угаљ, чак 87 одсто више. На пристаништима у Србији од почетка ове године претоватрено је 7,4 милиона тона терета, што је 2,7 одсто више него у истом периоду прошле године, саопштила је Агенција за… »
Вести дана »
(Видео) Слетео са пута, па па се закуцао у кућу: Хаос код Обреновца: Налетео на два паркирана аутомобила
Блиц пре 5 сатијош 1 повезана
Макрон: Француска ће наставити подршку Украјини за чврст и трајан мир
Данас пре 7 сатијош 1 повезана






