Povezane vesti

Odbornik Miodrag Stanković: Obezbediti normalne uslove za rad u Juri, zaposleni se žale da rade u pregrejanim halama i mokrom…

Odbornik Miodrag Stanković: Obezbediti normalne uslove za rad u Juri, zaposleni se žale da rade u pregrejanim halama i mokrom…

Jug press 21.07.2023
NIŠ Na poziv velikog broja zaposlenih, odbornici Koalicije Niš, moj grad posetili su danas zaposlene u kompaniji Jura i razgovarali o uslovima rada. “Država Srbija je dala subvencije za svako radno mesto, Ministarstvo rada je u obavezi da vodi… »
Stanković: Obezbediti normalne uslove za rad u Juri, zaposleni se žale da rade u pregrejanim halama i mokrom odećom

Stanković: Obezbediti normalne uslove za rad u Juri, zaposleni se žale da rade u pregrejanim halama i mokrom odećom

Jugmedia 21.07.2023
Na poziv velikog broja zaposlenih, odbornici Koalicije Niš, moj grad posetili su danas zaposlene u kompaniji Jura i razgovarali o uslovima rada. “Država Srbija je dala subvencije za svako radno mesto, Ministarstvo rada je u obavezi da vodi računa o… »
Koalicija Niš moj grad: Zaposleni u Juri rade u pregrejanim halama i sa mokrom odećom

Koalicija Niš moj grad: Zaposleni u Juri rade u pregrejanim halama i sa mokrom odećom

Niške vesti 21.07.2023
Prema rečima radnika, klima uređaji, koji inače postoje, nisu uključeni nijednom. U halama je vruće, pa ne postoje adekvatni uslovi za rad. Među radnicima ima i onih sa lošijim zdravljem pa postoji bojazan da nekom ne pozli, usled velike toplote u… »

Vesti dana »