Povezane vesti

Milić Vukašinović hitno završio u Urgentnom centru, mora na operaciju

Milić Vukašinović hitno završio u Urgentnom centru, mora na operaciju

Vesti online 22.07.2023
Bubnjar Milić Vukašinović hitno je završio u bolnici kako saznajemo zbog aneurizme u butini. Naime, Vukašinović se trenutno sa suprugom Suzanom nalazi u Urgentnom centru, a kako je ona rekla za “Blic”, njih dvoje su zbog njegovih bolova u nozi… »
„Mogu da umrem za dva minuta“: Milić Vukašinović mora na hitnu operaciju

„Mogu da umrem za dva minuta“: Milić Vukašinović mora na hitnu operaciju

Nova 22.07.2023
Bivši bubnjar "Bijelog dugmeta", Milić Vukašinović, završio je u Urgentnom centru zbog bolova koje trpi već dve nedelje. Milić je otkrio da mora na hitnu operaciju aneurizme, kako bi se sprečio katastrofalan ishod. „Imam problema sa venamam na… »
"Mogu da umrem za dva minuta": Milić Vukašinović nakon što je završio u Urgentnom mora na hitnu operaciju

"Mogu da umrem za dva minuta": Milić Vukašinović nakon što je završio u Urgentnom mora na hitnu operaciju

Večernje novosti 22.07.2023
BIVŠI bubnjar "Bijelog dugmeta", Milić Vukašinović, je otkrio da mora na hitnu operaciju aneurizme, kako bi se sprečio katastrofalan ishod. Milić Vukašinović - Ja sam mislio da je tvrdo tkivo, ali to je aneurizma. Za operaciju je sigurno, taj… »
Milić Vukašinović hitno primljen u bolnicu

Milić Vukašinović hitno primljen u bolnicu

Danas 21.07.2023
Muzičar Milić Vukašinović hitno je završio u bolnici zbog aneurizme u butini. Vukašinović se trenutno nalazi u Urgentnom centru, a pored njega je supruga Suzana, prenosi Nova.rs. Kako je otkrila njegova supruga, njih dvoje su zbog bolova u nozi… »
"Ima aneurizmu u butini: , to je tempirana bomba" Milić Vukašinović hitno završio u Urgentnom centru, mora na operaciju…

"Ima aneurizmu u butini: , to je tempirana bomba" Milić Vukašinović hitno završio u Urgentnom centru, mora na operaciju…

Blic 21.07.2023
Bubnjar Milić Vukašinović hitno završio u bolnici kako saznajemo zbog aneurizme u butini. Naime, Vukašinović se trenutno sa suprugom Suzanom nalazi u Urgentnom centru, a kako je ona rekla za "Blic", njih dvoje su zbog njegovih bolova u nozi… »
Milić Vukašinović mora hitno na operaciju: Ako pukne ta aneurizma, umire se za dva minuta

Milić Vukašinović mora hitno na operaciju: Ako pukne ta aneurizma, umire se za dva minuta

Večernje novosti 21.07.2023
BIVŠI bubnjar "Bijelog dugmeta" Milić Vukašinović morao je na preglede u Urgentni centar. Foto: V. Danilov Milić je potvrdio da je otišao u Urgentni centar, budući da trpi već dve nedelje bolove u levoj nozi. - Imam problema sa venamam na nogama… »

Vesti dana »