Povezane vesti

„Imam par kilograma više nego inače“: Devojka Ognjena Amidžića pokazala kako zaista izgleda FOTO

„Imam par kilograma više nego inače“: Devojka Ognjena Amidžića pokazala kako zaista izgleda FOTO

Nova 22.07.2023
Popularni par uživa u čarima leta. Voditelj Ognjen Amidžić i njegova devojka Mina Naumović već mesecima su u skladnoj vezi, a sada su zajedno otputovali na more. Par je za odmor izabrao jednu od najluskuznijih destinacija u Grčkoj, Santorini. Mina… »
"Imam par kilograma viška, ali nikad nisam bila srećnija": Amidžićev zapalila mreže sa luks destinacije, evo kako izgleda…

"Imam par kilograma viška, ali nikad nisam bila srećnija": Amidžićev zapalila mreže sa luks destinacije, evo kako izgleda…

Blic 22.07.2023
Voditelj Ognjen Amidžić i njegova devojka Mina Naumović uživaju u skladnoj vezi, a sada su zajedno otputovali na more. Njih dvoje su se odlučili za jednu od najluskuznijih destinacija u Grčkoj, Santorini. Mina je aktivna na društvenoj mreži… »
Ognjen Amidžić i Mina Naumović spakovali kofere i NAPUSTILI Srbiju! Ovu lokaciju su odabrali da uživaju u svojoj ljubavi…

Ognjen Amidžić i Mina Naumović spakovali kofere i NAPUSTILI Srbiju! Ovu lokaciju su odabrali da uživaju u svojoj ljubavi…

Story 22.07.2023
Da je veza Ognjena Amidžića i Mine Naumović svakim danom sve čvršća i stabilnija rekli bi svi oni koji na društvenoj mreži "Instagram" prate poznati par budući da su sve češći postovi kojima oni oduševljavaju svoje pratioce. Nakon što se… »
Ognjen Amidžić sa devojkom napustio Srbiju: Mina uslikala voditelja kad se najmanje nadao, objavila fotku na mrežama i…

Ognjen Amidžić sa devojkom napustio Srbiju: Mina uslikala voditelja kad se najmanje nadao, objavila fotku na mrežama i…

Blic 22.07.2023
Voditelj Ognjen Amidžić i njegova koleginica Mina Naumović nekoliko meseci uživaju u skladnoj vezi i često putuju zajedno. Oni su sada odlučili da predahnu od poslovnih obaveza pa su spakovali kofere i otišli u Grčku odakle su se i oglasili. Mina… »
Ognjen Amidžić sa devojkom otišao iz Srbije: Ona ga uslikala kada nije očekivao, a fotka je hit (FOTO)

Ognjen Amidžić sa devojkom otišao iz Srbije: Ona ga uslikala kada nije očekivao, a fotka je hit (FOTO)

Nova 22.07.2023
U ovom izdanju ga do sad nismo videli. Voditelj Ognjen Amidžić i njegova koleginica Mina Naumović nekoliko meseci uživaju u skladnoj vezi i često putuju zajedno. Poslednja destinacija koju su odabrali je Grčka, a odatle redovno izveštavaju svoje… »

Vesti dana »