Povezane vesti

Gradonačelnik Novog Sada: Proveravamo da li se sat na Petrovaradinskoj tvrđavi nakrivio

Gradonačelnik Novog Sada: Proveravamo da li se sat na Petrovaradinskoj tvrđavi nakrivio

Nova 22.07.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić poslao je službe da provere da li je sat na Petrovaradinskoj tvrđavi u opasnosti zbog informacija da se nakrivio. „Sad su mi upravo javili da se u jednom delu malo nakrivio i sat na Petrovaradinskoj tvrđavi… »
Đurić: Službe proveravaju da li se sat na Petrovaradinskoj tvrđavi nakrivio

Đurić: Službe proveravaju da li se sat na Petrovaradinskoj tvrđavi nakrivio

Moj Novi Sad 22.07.2023
Milan Đurić izjavio je danas da postoje indicije da se, usled posledica velikog nevremena od sinoć i od srede uveče, "nakrivio" čuveni simbol glavnog grada Vojvodine – sat na Petrovaradinskoj tvrđavi. – Sad su mi upravo javili da se u jednom… »
Gradonačelnik: Proveravamo da li se sat na Petrovaradinskoj tvrđavi nakrivio

Gradonačelnik: Proveravamo da li se sat na Petrovaradinskoj tvrđavi nakrivio

Novi magazin 22.07.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić izjavio je danas da postoje indicije da se, usled posledica velikog nevremena od sinoć i od srede uveče, "nakrivio" sat na Petrovaradinskoj tvrđavi, čuveni simbol glavnog grada Vojvodine. "Sad su mi upravo… »
Gradonačelnik: Proveravamo da li se sat na Petrovaradinskoj tvrđavi nakrivio

Gradonačelnik: Proveravamo da li se sat na Petrovaradinskoj tvrđavi nakrivio

Danas 22.07.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić izjavio je danas da postoje indicije da se, usled posledica velikog nevremena od sinoć i od srede uveče, „nakrivio“ sat na Petrovaradinskoj tvrđavi, čuveni simbol glavnog grada Vojvodine. „Sad su mi upravo… »
Gradonačelnik Novog Sada Đurić poručio sugrađanima: Što pre da saniramo posledice i da se izdignemo iz ove situacije. Evo…

Gradonačelnik Novog Sada Đurić poručio sugrađanima: Što pre da saniramo posledice i da se izdignemo iz ove situacije. Evo…

Dnevnik 22.07.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić obratio se javnosti nakon još jedne sednice Štaba za vanredne situacije i poručio da se nastavlja sa raščišćavanjem grada kako bi se što pre vratio u funkciju. Prognoza se menja iz sata u sat -Nastavljamo… »
Gradonačelnik: Proveravamo da li se sat na Petrovaradinskoj tvrđavi nakrivio

Gradonačelnik: Proveravamo da li se sat na Petrovaradinskoj tvrđavi nakrivio

Beta 22.07.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić izjavio je danas da postoje indicije da se, usled posledica velikog nevremena od sinoć i od srede uveče, "nakrivio" sat na Petrovaradinskoj tvrđavi, čuveni simbol glavnog grada Vojvodine. "Sad su mi upravo… »
Gradonačelnik Novog Sada: Proveravamo da li se sat na Petrovaradinu nakrivio

Gradonačelnik Novog Sada: Proveravamo da li se sat na Petrovaradinu nakrivio

N1 Info 22.07.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić poslao je službe da provere da li je sat na Petrovaradinskoj tvrđavi u opasnosti zbog informacija da se nakrivio. „Sad su mi upravo javili da se u jednom delu malo nakrivio i sat na Petrovaradinskoj tvrđavi… »
Iskrivio se simbol Novog Sada u oluji!? Oglasio se gradonačelnik - proverava se Petrovaradinska tvrđava

Iskrivio se simbol Novog Sada u oluji!? Oglasio se gradonačelnik - proverava se Petrovaradinska tvrđava

Mondo 22.07.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić je poslao službe da provere da li iskrivio sat na Petrovaradinskoj tvrđavi usled oluje u petak uveče. Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić je poslao službe da provere da li iskrivio sat na Petrovaradinskoj… »
Đurić: Proveravamo da li se sat na Petrovaradinskoj tvrđavi nakrivio

Đurić: Proveravamo da li se sat na Petrovaradinskoj tvrđavi nakrivio

Radio 021 22.07.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić poslao je službe da provere da li je sat na Petrovaradinskoj tvrđavi u opasnosti zbog informacija da se nakrivio. "Sad su mi upravo javili da se u jednom delu malo nakrivio i sat na Petrovaradinskoj tvrđavi, još… »

Vesti dana »