Povezane vesti
EP (U18): Srbija deklasirala Češku, sledi Finska
Sport klub 22.07.2023
Izabranici Nenada Stefanovića, košarkaši Srbije do 18 godina, sjajno su počeli šampiona Evrope koji se održava u Nišu. Srbija je u prvoj rundi deklasirala Češku sa 113:56. Najefikasniji u sastavu Srbije bili su Filip Jović sa 22, Bogoljub Marković sa 20… »
Srbija pobedila 57 razlike! Kakva moć "orlića" - Česi razbijeni u Čairu, ovo baš obećava!
Mondo 22.07.2023
"Orlići" su maestralno počeli Evropsko prvenstvo u košarci koje se održava u Nišu. "Orlići" su maestralno počeli Evropsko prvenstvo u košarci koje se održava u Nišu. Košarkaška reprezentacija Srbije do 18 godina moćno je počela Evropsko prvenstvo u Nišu… »
Furiozan start juniora Srbije na EP do 18 godina: Deklasirana Češka sa 57 poena razlike!
Euronews 22.07.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije do 18 godina deklasirala je na startu EP i grupe "C" u Nišu vršnjake iz Češke 113:56 (39:9, 28:13, 26:17, 20:17). Briljirali su srpske nade, do nogu su potukle rivale sa 57 poena razlike, uz odličan šut, 54 skoka i čak 30… »
Vesti dana »
Izlazne ankete posle parlamentarnih izbora u Bugarskoj: Vodi koalicija Rumena Radeva
Beta pre 1 satjoš 36 povezanih
IRNA: Iran odbio drugu rundu pregovora sa SAD, pre toga se međusobno optuživali za kršenje primirja; Vens ipak na pregovorima sa Iranom
Insajder pre 45 minutajoš 41 povezana
UŽIVO: Kriza na Bliskom istoku: Američka delegacija putuje u Islamabad, Teheran odbio učešće u drugoj rundi pregovora sa SAD
Euronews pre 15 minutajoš 45 povezanih
Drama na putu ka Kragujevcu: Novorođenče preminulo uprkos višestrukim reanimacijama
InfoKG pre 5 satijoš 27 povezanih




