Povezane vesti

Kemba Voker: Šabazovi saveti pomogli da dođem u Evroligu

Kemba Voker: Šabazovi saveti pomogli da dođem u Evroligu

Sport klub 23.07.2023
Novi plejmejker Monaka Kemba Voker kaže da su ga Kneževi svojim velikim interesovanjem privukli u evropsku košarku. „Samo sam želeo da budem deo kluba koji me želi i koji veruje u mene. Video sam da menadžment misli da mogu da igram na još višem… »
Došao iz NBA u evroligu zbog zvezdinog plejmejkera! Amerikanac otkrio nove detalje: "On me je savetovao"

Došao iz NBA u evroligu zbog zvezdinog plejmejkera! Amerikanac otkrio nove detalje: "On me je savetovao"

Mondo 23.07.2023
Kemba Voker potpisao je za Monako, a veliku ulogu u tome imao je Šabaz Nejpir. Kemba Voker potpisao je za Monako, a veliku ulogu u tome imao je Šabaz Nejpir. Evroligaška bomba je eksplodirala, Kemba Voker (33) došao je iz NBA lige. Potpisao je za… »
Kemba Voker ima prijatelja u zvezdi: Šta je Nejpir rekao najvećoj NBA zvezdi koja je stigla u Evroligu?

Kemba Voker ima prijatelja u zvezdi: Šta je Nejpir rekao najvećoj NBA zvezdi koja je stigla u Evroligu?

Večernje novosti 22.07.2023
NAJVEĆU bombu u košarkaškom prelaznom roku aktivirao je Monako koji je doveo Kembu Vokera. Dobrodošlicu u Evroligu sjajnom Amerikancu poželeo je plejmejker Crvene zvezde Šabaz Nejpir. Sada je stigao odgovor od strane bivšeg igrača Bostona i… »

Vesti dana »